НАБУ проводить обшуки у нардепів від «За майбутнє» та «Слуга народу» — Олексій Гончаренко

КРИМІНАЛ
21.11.2023, 14:00
Сергій Лабазюк та Володимир Козак
Сергій Лабазюк та Володимир Козак

Обшуки проводять у нардепів Сергія Лабазюка та Володимира Козака.

Про це повідомив у телеграм-каналі народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

«В народного депутата Лабазюка (фракція «За майбутнє») прямо зараз НАБУ проводить обшук» — зазначає нардеп.

За інформацією Гончаренка, обшуки також тривають у депутата «Слуги народу» Володимира Козака.

«І ще в одного депутата (цього разу з транспортного комітету) НАБУ зараз проводить обшук - депутата Козака (Слуга народу). Урожайний день» — повідомляє Гончаренко. 

Раніше у НАБУ повідомили, що «слуга народу» Одарченко пропонував $50 тис. у біткоїнах голові Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму.

Читайте також:
Кримінал
Конверт-центр у Держфінмоніторингу та мільйонні хабарі.
14:53
Опінії
Недоторканний Кулеба: родинний щит директора НАБУ.
10:04
Політика
Як скандали навколо Кулеби та Проніна б’ють по іміджу України.
вчора, 21:29
Кримінал
Йдеться про квартиру й паркомісце вартістю майже 5 мільйонів гривень.
вчора, 14:48
Кримінал
«Бізнес-партнер» олігарха Кропачова — колишній заступник міністра енергетики Хейло — опинився в новій скрутній ситуації.
вчора, 12:33
Кримінал
Звільнили від тюрми за 2,5 мільйона гривень на ЗСУ: суд виніс вирок експрокурору з Чернігівщини за хабарництво.
16 червня, 21:33