Нацгвардійці знищили спостережний пункт окупантів у Запорізькій області

ВІЙНА
30.11.2023, 21:59
Нацгвардійці знищили спостережний пункт окупантів у Запорізькій області

Завдяки підрозділу повітряної розвідки українські воїни змогли виявити російське гніздо у лісосмузі. Загарбникам не дали втекти з поля бою.

Яскраві кадри із Запорізького напрямку оприлюднила пресслужба 14 Окремої бригади оперативного призначення імені Івана Богуна «Червона Калина» Національної гвардії України. Влучним вогнем наші захисники ліквідували ворожу позицію.

За словами нацгвардійців, російські окупанти намагалися заховатись і вести розвідку для подальших атак та диверсій проти підрозділів Сил оборони України. Проте їхні плани були суттєво «скореговані»: знищено спостережний пункт і особовий склад.

«Мінометний розрахунок «Червоної Калини» зачистив позицію ворога, який ховався у лісосмузі на Запорізькому напрямку. Аеророзвідники нашої бригади допомогли виявили спостережний пункт, а далі точні координати були передані на мінометний розрахунок гвардійців, які й завдали філігранного удару», — відзвітували у пресслужбі 14 ОБрОП ім. І. Богуна «Червона Калина» НГУ.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» додає, що військовослужбовці Нацгвардії разом з іншими підрозділами продовжують звільнення українських земель. Наші захисники щодня ведуть важкі бої проти російських окупантів на всій протяжності фронту.

Читайте також:
Війна
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Опінії
Саме формулювання вже подекуди використовувалося. І видається, що сприймається здебільшого, як суто самовбивчі атаки без сенсу й змісту.
28 червня, 07:10
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43