Національний університет оборони України досі має ім'я радянського ката Черняховського

ІСТОРІЯ
25.08.2022, 16:35
Національний університет оборони України досі має ім'я радянського ката Черняховського

Натомість в Україні нема жодного військового навчального закладу, названого на честь військової еліти УНР, ОУН та УПА

Національний університет оборони України досі має назву на честь генерала Черняховського - радянського генерала, війська якого відомі вчиненням масових зґвалтувань жінок у Східній Прусії під час Другої Світової Війни.

Насправді це вершина глорифікації радянського ката, в багатьох містах України, зокрема в Сумах, Одесі та Вінниці досі існують вулиці названі на честь Черняховського.

Чому ми досі, не зважаючи на прийнятий закон про декомунізацію, продовжуємо шанувати пам’ять кривавого діяча радянської епохи - питання відкрите. Ситуація з Університетом оборони взагалі не піддається логічному поясненню - рішення про присвоєння «почесної»  назви було прийнято особисто Віктором Януковичем, людиною яка робила все можливе для того, аби дати Кремлю поглинути українську незалежність.

Наші офіцери мають виховуватися в дусі національних військових традицій, хіба є приклад генерала окупаційної армії, війська котрого втратили дисципліну та «героїчно» гвалтували, вбивали та грабували цивільне населення, гідним наслідування молодими офіцерами Збройних Сил України?

Натомість в Україні нема жодного військового навчального закладу, названого на честь військової еліти УНР, ОУН та УПА. Виправити ситуацію пропонують автори петиції.

Зокрема пропонується назвати Університет оборони на честь Євгена Коновальця - полковника Січових Стрільців, лідера УВО та ОУН, гідного військового, що до останнього подиху боровся за нашу незалежність.

Також пропонується:

- Видати Указ Президента України про присвоєння Національній академії Національної Гвардії України імені Петра Болбочана.

- Видати Указ Президента України про присвоєння Національній академії внутрішніх справ імені Андрія Мельника.

Вважаємо це гідною ініціативою, адже кривавим привидам радянщини не місце в історичній пам’яті українців, їх давно треба викинути на смітник історії.

Автор : НВР "Правий сектор"
Читайте також:
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12
Історія
Відзначаючи нині історичну подію, українці мають пам'ятати: Державність і Свобода не даються без Борні за них. Слава Україні та її Героям!
22 січня, 08:12
Світ
Таллінн міг би посилити дипломатичний тиск на Москву заради хоча б демонстрації підтримки одноплемінних, але поневолених фіно-угрів.
21 січня, 08:09
Війна
Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.
14 січня, 20:48
Війна
Україна планує завершити 2023 рік своєю перемогою над агресором зі Сходу, проте рішуча поразка Російської федерації буде непростою.
09 січня, 17:59