Нацполіція розпочала розгляд справи проти міського голови Дніпра Філатова

КРИМІНАЛ
28.08.2023, 19:06
Нацполіція розпочала розгляд справи проти міського голови Дніпра Філатова

Дніпровська міськрада вкотре не допустила аудиторів до перевірок

Протягом 2022˗2023 років аудитори Східного офісу Державної аудиторської служби майже 50 разів безуспішно намагалися потрапити до Дніпровської міської ради для проведення ревізій та перевірок закупівель

Правоохоронці розпочали досудове розслідування щодо фактів протиправної діяльності з боку міського голови Бориса Філатова та керівників департаментів. Справу проти міського голови Дніпра порушили через недопуск аудиторів до фінансової перевірки Дніпровської міськради.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Як зазначається, згідно з планом проведення заходів державного фінансового контролю на ІІІ квартал 2023 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби мали провести планові ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності в трьох структурних підрозділах Дніпровської міської ради, а саме: у Департаменті гуманітарної політики, Департаменті капітального будівництва, Департаменті благоустрою та інфраструктури.

Пресслужба поліції повідомляє, що Східний офіс Держаудитслужби напередодні звернувся до міського голови Бориса Філатова з проханням сприяти допуску фахівців органу державного фінансового контролю до проведення ревізій, забезпечити робочими місцями, оргтехнікою та документами.

«Проте Дніпровська міськрада вкотре не допустила аудиторів до перевірок, попри нещодавно введену кримінальну відповідальність за перешкоджання їхній роботі.

Державні аудитори звернулися до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області з метою проведення повної та всебічної перевірки фактів протиправної діяльності з боку міського голови Бориса Філатова та керівників департаментів, а також було надано інформацію щодо всіх фактів перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю протягом 2021˗2023 років», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у поліції, лише протягом 2022˗2023 років аудитори Східного офісу Державної аудиторської служби майже 50 разів безуспішно намагалися потрапити до Дніпровської міської ради для проведення ревізій та перевірок закупівель.

Раніше повідомлялося, що Дніпровська міськрада знову не допустила аудиторів до перевірок попри нещодавно введену кримінальну відповідальність за перешкоджання їхній роботі.

Нагадаємо, що Дніпровська міська рада блокує перевірки Державної аудиторської служби. Протягом 2022 року на різні об'єкти Дніпровської міської ради аудиторів не допустили 30 разів.


У січні Міська рада Дніпра за результатами торгів уклала шість угод про висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів на загальну суму 35,33 млн грн.

Кошти отримають 5 фізичних осіб - підприємців та одне видання:

ФОП Свиридова Марина Дмитрівна отримає 7,79 млн грн за послуги в інтернеті.

Їй замовили 350 публікацій по 9 400 грн на сайтах obozrevatel.com, rbc.ua, nashemisto.dp.ua, opentv.media, centr.tv, dnepr.info, dnpr.com.ua та 750 публікацій по 5 940 грн на сайтах kp.ua ("КП в Україні"), gorod.dp.ua, dp.vgorode.ua, 056.ua, dpchas.com.ua, dnepr.express, gorsovet.com.ua, afishadnepr.com.ua, glavnoe.dp.ua, osn.com.ua, dv-gazeta.info, dnepr.news.

Підприємниця зареєструвалась ФОПом у вересні 2021 року, і вже через місяць почала отримувати підряди "Організаційно-аналітичної служби", отримавши від неї замовлень на 21,3 млн грн.

ФОП Копач Вадим Богданович отримає 7,11 млн грн за послуги розміщення інформації на радіо.

Йому замовили 5 400 виходів довжиною 60 секунд по 790 грн і 7 200 виходів довжиною 30 секунд по 395 грн на радіостанціях "Хіт-ФМ", "Радіо Релакс", "Радіо Мелодія", "Kiss FM", "Радіо Рокс" та "Байрактар". Отже, одна секунда розміщення коштує 13,17 грн.

Місцевий підприємець зареєструвався в квітні 2021 року, і через місяць почав отримувати підряди "Організаційно-аналітичної служби". Відтоді з ним уклали угод на 18,95 млн грн.

ФОП Храпко Олександр Ігорович заплатять 6,75 млн грн за висвітлення інформації у пресі.

Йому замовили 200 публікацій обсягом не менше 1/2 шпальти на найактуальніших сторінках газет "Днепр Вечерний", "Наше місто", "Зоря" і "Вісті Придніпров’я" по 33 750 грн за одиницю.

Цей підприємець також зареєструвався в квітні 2021 року, і за місяць став отримувати підряди "Організаційно-аналітичної служби". Відтоді він набрав їх на 18,15 млн грн.

ФОП Шуліка Анна Олександрівна надасть послуги на телебаченні за 5,38 млн грн.

На рік замовили 12 комплексних розміщень протягом місяця на "11 Телеканалі" по 240 тис. грн і 12 комплексних розміщень протягом місяця на "Відкритому" по 200 тис. грн.

Підприємниця зареєструвалась у березні, а підряди "Організаційно-аналітичної служби" отримує з травня 2021 року. Відтоді та підписала з нею договорів на 19,69 млн грн.

ФОП Сергєєва Олена Миколаївна отримає 4,8 млн грн на рекламу у соцмережах.

Їй замовили 3 200 публікацій у Facebook по 1 200 грн і 480 публікацій у Telegram по 2 000 грн до осені.

Підприємниця зареєструвалась у вересні 2020 році. Із січня 2021 року вона отримала підрядів обох нинішніх замовників та Дніпропетровської облради на 11,29 млн грн.

Крім того, дніпровській фірмі "Газета "Наше місто" заплатять 3,6 млн грн.

Обсяг замовлення складає 360 тис квадратних сантиметрів по 8,33 грн за одиницю.

Це колишня комунальна газета Дніпровської міськради. Зараз, після роздержавлення в 2018 році нею володіють Олексій Безуглий, Олександр Дмитренко, Ігор Літвінов, Юлія Кириллова, Олена Місник, Вікторія Нікітіна, Андрій Ніколайчук, Ігор Руссу, Олена Тертична, Юлія Бабенко, Ольга Бичеховська, Катерина Валігурська й Оксана Гербер.

Читайте також:
Кримінал
Шевченківський суд м.Києва зобов’язав ДБР зареєструвати нове кримінальне провадження стосовно Віталія Шабуніна.
04 червня, 09:30
Кримінал
Злочинцям допомагав працівник правоохоронних органів: він супроводжував транспорт зі зрубаною деревиною.
28 березня, 11:32
Кримінал
Тримання під вартою на 2 місяці з альтернативою застави в 13,4 мл дол. Зеленський за г+г йому більше платить
02.09.2023, 19:30
Кримінал
В НАБУ Забули додати, що схема організована Юрою (Краматорським) Сидоренком за підтримки голови фракції СН Давида Арахамії.
21.07.2023, 16:39
Кримінал
Завтра Вищий антикорупційний суд України почне обирати запобіжні заходи фігурантам корупційної справи
27.10.2022, 14:30