Найбільший виш Сходу України планує масштабне скорочення кадрів

01.09.2021, 13:31
ХНУ ім. В.Н. Каразіна
ХНУ ім. В.Н. Каразіна
Фото: Wikimapia

Харківський національний університет імені Василя Назаровича Каразіна опинився на межі великого скандалу.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook виклав місцевий громадський діяч і випускник вказаного вишу Юрій Ларін, передає аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, нове керівництво університету планує масштабне скорочення, оскільки для викладачів, нібито, не вистачає зарплати у 200 мільйонів гривень на рік.

«Тобто, наразі у вишу немає аж третини грошей на зарплату викладачам! При цьому, повірте мені, в університеті мінімальні зарплати без будь-яких надбавок (для порівняння подивіться зарплати суддів, прокурорів у реєстрі декларацій). А керівництво вирішило все дуже просто – скороченням. На філфаці мають скоротити 16 ставок; на кафедрах, що готують викладачів української, коректорів і літредакторів, скорочення найжахливіші. Уявіть! Останній на Сході України університет такого рівня, який в умовах відмови від російського продукту, тотально скорочує фахівців-українознавців», — стверджує активіст Юрій Ларін.

Він додає, що у зв'язку з вищенаведеною інформацією, керівництво ХНУ ім. В.Н. Каразіна також має намір кардинально змінити (урізати) давно узгоджені навчальні плани, навантаження, розклад занять тощо.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що одіозний українофоб Михайло Добкін грозиться наново русифікувати Харків.

Читайте також:
Політика
Спартц стверджує, що Єрмак розпочав наклепницьку кампанію проти неї
12 липня, 10:05
Виміри
Соратник зрадника Іллі Киви очолив «Фонд майна» у так званій «військово-цивільній адміністрації Херсонщини».
11 липня, 12:45
Опінії
«Пан Єрмак викликає багато занепокоєнь у низки людей у США і за кордоном»
09 липня, 15:25
Кримінал
Журналіст із Петербурга загинув за тиждень після того, як його газета написала про незаконне призначення путіна до ФСБ
23 червня, 15:55
Виміри
Спочатку з території тракторної бригади вкрали трансформаторну підстанцію, після чого попереджають про відключення через недопуск.
16 червня, 10:05
Війна
Якось це все дико виглядає під час війни та обстрілів того ж Харкова
31 травня, 10:45