Найбільшою мукою буде пам'ять про полеглих Героїв

Опінії
08.03.2023, 20:58
Найбільшою мукою буде пам'ять про полеглих Героїв
Фото: Facebook

Попрощайтеся подумки з кожним, хто пішов на війну. Попереду ще так багато шляху, що більшість з них загине; здається, що вже загинула...

Народний депутат України VIII скликання

Є люди, за котрими болить по-особливому. Моє око навчилося вирізняти їх – тих, котрі мали талант закохувати у себе людей.

Їх ми обов'язково побачили б на гребні суспільних хвиль, але при цьому вони не зловживали б своїм даром. Головне, вони могли здобути владу, не продаючи душі.

Тепер їх немає. Порожнечу після їх відходу не заповнити іменами на вулицях, а більшість не цікавиться, що там, за прізвищами.

Та й словами не передаси, як яскраво вони горіли. Ось, чому найбільшою мукою буде пам'ять про Героїв – пам'ятати і бачити неминучий реванш недостойних і заздрити тим, хто загинув.

Читайте також:
Некролог
Полтавщину знов огорнув сум за втратою на фронті. Наш 39-річний земляк поліг смертю хоробрих у бою проти московитів.
21 травня, 06:00
Війна
Полеглий воїн за життя став повним кавалером ордену «За мужність».
18 травня, 15:00
Некролог
Незламний захисник України до останнього подиху боронив рідну землю від ворога на передовій. Тепер він поповнив лави Небесного Воїнства.
14 травня, 19:26
Некролог
Полтавський край знову у жалобі через втрату на фронті. До лав Небесного воїнства України приєднався наш земляк.
12 травня, 17:21
Некролог
Відчайдушний борець за волю України став у стрій Небесного воїнства Героїв. Наш 36-річний земляк поліг смертю хоробрих у південних степах.
08 травня, 08:09
Полтава
Вірний син Полтавщини поліг смертю хоробрих у бою проти ворога на Східному фронті. Тепер він навічно присутній у лавах Небесного Воїнства.
05 травня, 14:07