Наприкінці березня може відбутися черговий обмін полоненими

ВІЙНА
12.03.2020, 06:44
Наприкінці березня може відбутися черговий обмін полоненими

Про це заявили представники обох сторін.

Обмін утримуваними особами між Україною і РФ відбудеться до кінця березня.

Про це за підсумками засідання тристоронньої контактної групи в Мінську заявив заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак.

За його словами, сторони домовилися до 18 березня погодити списки на обмін, а до 25 березня потрібно буде верифікувати всіх осіб, які готові брати участь у цьому обміні. 

Водночас про підсумки чергового засідання Тристоронньої контактної групи повідомили в Офісі президента України.

«За результатами зустрічі сторони досягли домовленостей щодо: 1. Питання обміну утримуваними особами. 1.1. Представити в ТКГ перелік осіб, що підлягають взаємному звільненню, маючи на увазі необхідність завершення вказаних звільнень у найкоротший термін. 1.2. Представити в ТКГ остаточно узгоджені списки осіб, що підлягають процедурі взаємного звільнення, включно з підсумками верифікації, проведеної Міжнародним комітетом Червоного Хреста, з безумовним і безперешкодним доступом представників МКЧХ до визначених осіб на територіях України та ОРДЛО», – йдеться в офіційному повідомленні.

Нагадаємо, у зв'язку з попередніми обмінами Зеленського неодноразово звинувачували в тому, що Україна випустила на волю справжніх терористів, а взамін отримала цивільних осіб, проукраїнська позиція яких є сумнівною.

Нещодавно СБУ оголосила підозру в катуванні співвітчизників чоловіку, звільненому з ОРДЛО під час обміну в грудні.

Як уже повідомлялося, ветеран Євген Дикий заявив, що керівник Офісу президента України Андрій Єрмак поставлений на свою посаду напряму з Москви.

Читайте також:
Політика
Володимира Голоднюка обурило, що суд відпустив вбивць, так і не засудивши їх.
29.12.2019, 15:01
Політика
Про те, що кілер звільняється в рамках обміну, вказано в тексті ухвали суду.
27.12.2019, 19:53
Політика
Проти обміну виступила матір одного з загиблих захисників Маріуполя.
26.12.2019, 20:12
Політика
Очікується, що обмін пройде в форматі «всі встановлені на всіх встановлених».
23.12.2019, 18:03
Війна
Начальник сил зв'язку 98-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії ВДВ РФ полковник Алєксєй Смірнов офіційно став "200-м".
08:18
Війна
Всі громадяни України як один уже мусять працювати над умовами, котрі сприятимуть цілковитій дезінтеграції росії, її остаточному розпаду.
07:01