Нардеп Горбенко зі «слуг народу» має бізнес із луганськими терористами

ПОЛІТИКА
15.12.2021, 11:01
Нардеп Горбенко зі «слуг народу» має бізнес із луганськими терористами
Фото: Останній Бастіон

У Зе-обранця Руслана Горбенка справи йдуть вгору, бо він продає шини для каральних органів прокремлівського бандформування "ЛНР".

Відповідне журналістське розслідування виклали на одному з вітчизняних анонімних Telegram-каналів, інформує аґенція "Останній Бастіон".

При цьому стверджується, що покривають такий "бізнес на крові" вказаного "слуги народу" зацікавлені високопосадовці з Офісу Президента України, котрі також мають свій зиск.

Зокрема, депутат Горбенко залучив до власної схеми нещодавно призначеного віцепрем'єр-міністра і міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірину Верещук, проте сама чиновниця ніяк це не коментує.

Нардеп Горбенко зі «слуг народу» має бізнес із луганськими терористами_1

На сьогодні відомо, що така собі група компанія "Інтершина і Ко", співзасновниками якої є сім'я Горбенків – Олександр Михайлович із Русланом Олександровичем, – не перший рік співпрацює зі структурою "Лугашина", підконтрольної терористам так званої "ЛНР".

Знаково, що "Лугашина" завдяки куруванню з Кремля цілком легально здійснює зовнішньоекономічну діяльність – імпортує товарно-матеріальні цінності з Білорусі, РФ, Південної Кореї, КНР, Туреччини, а також автомобільні шини та паливно-мастильні матеріали.

Підприємство "Лугашина", сплачуючи податки окупантам, за документами є нібито власністю батька народного депутата Руслана Горбенка; і навіть у бандугрупованні "ЛНР" знають, що він – засновник зареєстрованого у Києві ТОВ "Інтершина УА".

Тобто, представник Зе-команди відкрито постачає шини для транспорту, на якому війська агресора воюють проти Збройних Сил України на Донбасі (покупцем виступає так зване "міністерство державної безпеки" терористів "ЛНР" – прим. ред.).

Нардеп Горбенко зі «слуг народу» має бізнес із луганськими терористами_3
Нардеп Горбенко зі «слуг народу» має бізнес із луганськими терористами_5
Нардеп Горбенко зі «слуг народу» має бізнес із луганськими терористами_7

Виникає логічне запитання – як шини іноземного виробництва (приміром, корейські) легально закуповує компанія, зареєстрована на теренах, де панують окупанти? Зрозуміло, це нескладно зробити, якщо йдеться про Білорусь та Росію.

Але як вони завозять шини з Туреччини чи Кореї? Все просто: для цього Зе-"слуга" Руслан Горбенко контрактує продукцію до України, на свою українську компанію "Інтершина УА".

Хотілося б поцікавитися у секретаря Ради з національної безпеки та оборони Олексія Данілова, чи не настав час припинити цей "бізнес на крові" наших захисників і запровадити санкції проти родини Горбенків, адже їхня діяльність прямо суперечить чинному вітчизняному законодавству і здоровому глузду.

Нардеп Горбенко зі «слуг народу» має бізнес із луганськими терористами_9
Нардеп Горбенко зі «слуг народу» має бізнес із луганськими терористами_11
Нардеп Горбенко зі «слуг народу» має бізнес із луганськими терористами_13

Окреме питання до правоохоронних органів України, котрі мають розібратися у вказаній ситуації та дізнатися, чи дійсно нардеп Руслан Горбенко зі своїм батьком заробляють гроші, торгуючи з окупантами.

Зі свого боку "Останній Бастіон" чекає на невідкладну відповідну реакцію СБУ та Офісу Президента!

Бо як показує практика останніх днів – тільки гучний суспільний розголос дозволяє тимчасовим можновладцям "спускатися з неба на землю" та відповідати за свої правопорушення.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Володимир Зеленський та його оточення демонструють, що вони вищі за закон.

Читайте також:
Опінії
Як Вітренко вирішив освоїти 100% грошової частини того самого ленд-лізу США - всі 8 мільярдів. дол.
30 червня, 16:38
Опінії
Зараз вони вимагають 264 млрд грн з бюджету, намагаючись забрати їх в ЗСУ, біженців, безхатьків, зруйнованих міст
25 червня, 13:55
Війна
Як атомна енергетика України потрапила до рук російських терористів
23 червня, 11:50
Війна
Журналісти знайшли ймовірне місце проживання киви під Москвою
21 червня, 14:53
Війна
1XBet. Як російський букмекер отримав ліцензію в Україні під час війни, - Inform Napalm
21 червня, 10:18
Політика
Старший лейтенант Баканов – молодець?
12 червня, 14:50