Наркокартелі намагаються захопити владу у Мексиці

СВІТ
21 квітня, 12:13
Наркокартелі намагаються захопити владу у Мексиці
Фото: Al Jazeera

6 червня поточного року громадяни Мексики прийдуть на дільниці, щоб обрати 21000 депутатів місцевих і національних органів влади.

Також волевиявлення має оновити керівний склад 15 штатів країни включно зі столицею, про це повідомляє видання "The Guardian".

Водночас передвиборчу кампанію намагаються використати  у своїх цілях різні збройні бандугруповання та наркокартелі, які ворогують один з одним і чинять спротив правоохоронцям.

«У нашому штаті, як і в сусідньому Халіско, доволі сильні позиції займає картель "Jalisco Nueva Generación", чиї бойовики викрадають кандидатів із метою змусити їх відмовитися від участі у виборах. Усі ці злочинні угрупування намагаються досягти успіху прямо зараз шляхом небаченого досі насилля. Вони пропагують власних кандидатів серед виборців, які в разі перемоги стануть законною владою і леґалізують свої кримінальні справи», ​– коментує ситуацію один із політичних консультантів чинного губернатора штату Мічоакан.

Своєю чергою, загони поліції проводять систематичні рейди мексиканськими містами, де зосереджена діяльність наркокартелів задля недопущення їхніх представників до органів влади.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Республіка Гондурас очолила рейтинг небезпечних країн західної півкулі, посунувши Мексику, Венесуелу і Колумбію.

вибір редакції
Читайте також:
Журналісти встановили, що Ілля Кива живе у незадекларованому будинку під Києвом
23 листопада, 10:33
Державне бюро розслідувань проводить обшуки у народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви.
16 листопада, 09:40
Редакція пов’язує цю подію з журналістською діяльністю постраждалого.
29 жовтня, 13:01
Поліція продовжує розслідувати справу про «відкати» укравтодорівцям від фаворитів «Великого будівництва» на ремонті доріг за 2,1 мільярда
21 жовтня, 18:13
Олег Синєгубов виявив факти незаконного розкрадання надр, про які Останній Бастіон повідомляв ще у 2019 році.
18 жовтня, 10:35
Профільна комісія обласної ради вирішила звернутися до контролюючих та правоохоронних органів
05 жовтня, 13:15