Наркоторгівця викрито у Горішніх Плавнях

ПОЛТАВА
24.05.2024, 12:30
Наркоторгівця викрито у Горішніх Плавнях

Правоохоронці Полтавщини затримали громадянина України, причетного до розповсюдження отруйних речовин. Йому загрожує тривале ув'язнення.

Відповідний звіт оприлюднила пресслужба Кременчуцького районного управління Національної поліції. Зазначається, що 34-річний затриманий чоловік займався торгівлею наркотиків у межах Горішньоплавнівської громади.

Під час обшуку за місцем проживання фігуранта слідчі вилучили zip-пакети із так званими «солями PVP», приладдя для зважування та фасувальні матеріали. Речові докази направили на судову експертизу.

Станом на тепер розглядається питання щодо повідомлення про підозру та обрання чоловікові запобіжного заходу (тримання під вартою — прим. ред.). Досудове розслідування здійснюється на підставні провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що Полтавщина стала епіцентром діяльності наркокартелів. Збувачі отруйних психотропних і синтетичних речовин наживалися на довірливих громадянах, порушуючи чинне законодавство України.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
«Ця схема дозволила «відмити» близько 5 млрд грн для нелегальних казино», — зазначають у БЕБ.
27 березня, 11:29
Політика
Кошти відмивалися через Дніпропетровську єврейську громаду.
25 березня, 10:23
Кримінал
Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
19 березня, 17:05
Опінії
Хто саме наказав незаконно закрити кримінальне провадження відносно квартирного шахрая Каська.
13 березня, 16:25
Полтава
У разі доведення порушень «Альфа-Капітал» може очікувати нарахування багатомільйонних податкових донарахувань, штрафів та санкцій.
13 березня, 10:33
Кримінал
У справах фігурують колишній СБУшник, радник ОП Артем Шило та нардеп Бондар
10 березня, 15:24