Наркоторговці «взяли в облогу» мільйонне місто у Бразилії

СВІТ
09 червня, 07:01
Наркоторговці «взяли в облогу» мільйонне місто у Бразилії
Фото: Amazonas Atual

Після смерті лідера одного з бразильських наркокартелів під час перестрілки з поліцією, вулиці Манауса перетворилися на бойовище.

Міська влада тимчасово закрила всі освітні заклади, зупинила рух комунального транспорту й обмежила право громадян на вільне пересування, передає видання "Washington's Top News".

Також відтерміновано розпочатий кілька тижнів тому процес вакцинації проти коронавірусної інфекції, а поліція посилила охорону медичних установ.

Станом на цю мить загони Національної гвардії Бразилії намагаються взяти ситуацію у багатомільйонній столиці штату Амазонас під свій контроль.

Відомо, що злочинцям із наркокартелю вдалося спалити кілька міських автобусів, пограбувати низку крамниць і банків, викрасти декілька приватних автомобілів.

«За нашою інформацією, вуличним насильством керують люди, котрі перебувають за ґратами у федеральній в'язниці неподалік Манаусу. Фактично, місто перебуває на осадному положенні через безчинства сотні озброєних бандитів, які прагнуть помститися за смерть свого ватажка не поліції, а невинним людям. Ми намагаємося відновити громадський порядок і припинити свавілля ошалілих наркоторговців», — прокоментував ситуацію керівник сил безпеки штату Амазонас Луїсмар Бонатеш.

Він також додав, що з моменту початку правоохоронцями спецоперації затримано 29 осіб, яким висунено звинувачення у здійсненні терактів.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поліція Іспанії вилучила майже тонну кокаїну, замаскованого під вугілля.

Читайте також:
Злочин: у Лохвиці представники місцевої ГО та чиновники з Полтавської облради провели незаконні археологічні дослідження
07 червня, 12:31
862 кілограми психотропної наркотичної речовини виявили іспанські правоохоронці серед 1364 мішків із деревним вугіллям.
03 червня, 10:26
Поліцейський підійшов допомогти чоловіку, який впав з електросамокату, і викрав у нього сумку з грошима
08 травня, 10:33
В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну
07 травня, 09:59
Для мене це співробітник ФСБ, який знаходиться на зарплаті у Верховній Раді
30 квітня, 10:05
Прокурори та співробітники СБУ розікрали землі оборони й лісового фонду в Житомирській області
26 квітня, 12:20