Наркоторговці «взяли в облогу» мільйонне місто у Бразилії

СВІТ
09 червня, 07:01
Наркоторговці «взяли в облогу» мільйонне місто у Бразилії
Фото: Amazonas Atual

Після смерті лідера одного з бразильських наркокартелів під час перестрілки з поліцією, вулиці Манауса перетворилися на бойовище.

Міська влада тимчасово закрила всі освітні заклади, зупинила рух комунального транспорту й обмежила право громадян на вільне пересування, передає видання "Washington's Top News".

Також відтерміновано розпочатий кілька тижнів тому процес вакцинації проти коронавірусної інфекції, а поліція посилила охорону медичних установ.

Станом на цю мить загони Національної гвардії Бразилії намагаються взяти ситуацію у багатомільйонній столиці штату Амазонас під свій контроль.

Відомо, що злочинцям із наркокартелю вдалося спалити кілька міських автобусів, пограбувати низку крамниць і банків, викрасти декілька приватних автомобілів.

«За нашою інформацією, вуличним насильством керують люди, котрі перебувають за ґратами у федеральній в'язниці неподалік Манаусу. Фактично, місто перебуває на осадному положенні через безчинства сотні озброєних бандитів, які прагнуть помститися за смерть свого ватажка не поліції, а невинним людям. Ми намагаємося відновити громадський порядок і припинити свавілля ошалілих наркоторговців», — прокоментував ситуацію керівник сил безпеки штату Амазонас Луїсмар Бонатеш.

Він також додав, що з моменту початку правоохоронцями спецоперації затримано 29 осіб, яким висунено звинувачення у здійсненні терактів.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поліція Іспанії вилучила майже тонну кокаїну, замаскованого під вугілля.

Читайте також:
Поліція продовжує розслідувати справу про «відкати» укравтодорівцям від фаворитів «Великого будівництва» на ремонті доріг за 2,1 мільярда
21 жовтня, 18:13
Олег Синєгубов виявив факти незаконного розкрадання надр, про які Останній Бастіон повідомляв ще у 2019 році.
18 жовтня, 10:35
Профільна комісія обласної ради вирішила звернутися до контролюючих та правоохоронних органів
05 жовтня, 13:15
Полтавська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно голови Опішнянської громади на Полтавщині Миколи Різника.
24 вересня, 11:45
Вони ще Януковичу допомагали відмивати його кошти, а тепер допомагають «слугам».
15 вересня, 14:50
Підлеглі Баканова катували потерпілого та змусили віддати 7 біткоїнів ($80 тис.)
13 вересня, 18:05