Поліція Іспанії вилучила майже тонну кокаїну, замаскованого під вугілля

СВІТ
03.06.2021, 10:26
Поліція Іспанії вилучила майже тонну кокаїну, замаскованого під вугілля

862 кілограми психотропної наркотичної речовини виявили іспанські правоохоронці серед 1364 мішків із деревним вугіллям.

Наркоторговці намагалися приховали свій товар лише у 30 мішках, повідомили у пресслужбі Національної поліції Іспанії.

Спецоперацію з вилучення великої партії кокаїну, який доставлявся з сусідньої Портуґалії, розпочали ще наприкінці минулого року, але тільки зараз про неї стало відомо громадськості.

«Майже пів року наші співробітники відстежували всі поставки. Підозрюваних затримали після того, як кокаїн привезли на вантажівках в іспанське місто Медина-дель-Кампо, де розташовувалася база наркоторговців. Їх метод, запозичений у мексиканських картелів, включав використання складного хімічного процесу для маскування кокаїну під чорне деревне вугілля з відповідним запахом, який було не під силу виявити навіть натренованим собакам», — прокоментували ситуацію у пресслужбі іспанської поліції.

За даними правоохоронців, перед продажем зловмисники збиралися лабораторним шляхом повернути кокаїну його попередній стан — речовина мала знову стати білим сухим порошком.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що прикордонники в Києві зловили громадянина Туреччини з кокаїном із Бразилії.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
«Ця схема дозволила «відмити» близько 5 млрд грн для нелегальних казино», — зазначають у БЕБ.
27 березня, 11:29
Політика
Кошти відмивалися через Дніпропетровську єврейську громаду.
25 березня, 10:23
Кримінал
Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
19 березня, 17:05
Опінії
Хто саме наказав незаконно закрити кримінальне провадження відносно квартирного шахрая Каська.
13 березня, 16:25
Полтава
У разі доведення порушень «Альфа-Капітал» може очікувати нарахування багатомільйонних податкових донарахувань, штрафів та санкцій.
13 березня, 10:33
Кримінал
У справах фігурують колишній СБУшник, радник ОП Артем Шило та нардеп Бондар
10 березня, 15:24