Народи Центральної Європи мають об’єднатися, аби побудувати успішний регіон – Орбан

СВІТ
16.12.2019, 11:59
Виступ Віктора Орбана у бізнес-центрі CRAFT
Виступ Віктора Орбана у бізнес-центрі CRAFT
Фото: Hungary Today

На думку угорського прем’єра, народам регіону варто шукати те, що їх об’єднує.

Угорщина готова будувати разом із сусідами нову Центральну Європу, заявив минулої суботи угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан, перебуваючи з візитом у Румунії.

На урочистому вечорі в регіональному бізнес-центрі CRAFT Орбан заявив, що угорців та румунів може об’єднати спільна мета: перетворити Центральну Європу на один із найуспішніших і найбільш конкурентоспроможних регіонів світу.

«Якщо ми співпрацюватимемо, це стане можливим, і саме це буде новою європейською реальністю», – сказав угорський прем’єр.

Народи Центральної Європи мають об’єднатися, аби побудувати успішний регіон – Орбан_1

При цьому він наголосив на необхідності технологічної модернізації регіону.

Також Віктор Орбан провів паралелі між сьогоденням там минулим. 1989 року, сказав прем’єр, угорці та румуни об’єдналися, аби спільно протистояти комунізму і пануванню Москви. Об’єднавшись, народи регіону самі вибороли свободу.

«Якби ми вирішили чекати, поки західні держави допоможуть нам, то все ще жили б за радянської окупації, були б членом Варшавського договору… Але ми хотіли жити вільно, і у нас є герої, які пожертвували за це свою кров», – сказав Орбан. Тим самим угорський прем’єр ще раз підкреслив, що хоче бачити Центральну Європу регіоном, достатньо самостійним від Західної Європи. 
 

вибір редакції
Читайте також:
Цього тижня міністр оборони США Ллойд Остін відвідає Київ і Тбілісі напередодні планової зустрічі голів воєнних відомств країн-членів НАТО.
19 жовтня, 10:46
Перед колективною Європою на сьогодні постала низка серйозних зовнішньо- і внутрішньополітичних викликів, які поки не мають вирішення.
04 жовтня, 08:12
Будапешт грає у складну гру проти Києва, правила якої надиктовують угорським політикам чекісти з Москви.
02 жовтня, 12:23
Офіційному Києву варто припинити протиставляти себе всім навколо, кидаючи виклик друзям і відштовхуючи від себе партнерів.
02 жовтня, 10:21
8-річна російська агресія та окупація частини України не завада для прямого і конструктивного діалогу між Брюсселем і Москвою.
01 жовтня, 09:37
Ми маємо використовувати свій потенціал для того, щоб розширяти свою присутність по світу
28 вересня, 13:55