«Народна міліція» Ірану вимагає від своїх російських союзників знищити Україну

СВІТ
14.11.2022, 20:23
«Народна міліція» Ірану вимагає від своїх російських союзників знищити Україну
Фото: Google

Москва має всіляко скувати сили колективного Заходу в Україні, щоби арабська коаліція та Ізраїль не змогли самотужки напасти на Тегеран.

Про це у Telegram пишуть бойовики з іранської напіввійськової "Організації мобілізації знедолених" (фарс. سازمان بسیج مستضعفین‎) або ж у народі просто "Басідж" (фарс. بسيج), передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати користувачі соціальної мережі, котрі виконують функцію "народної міліції", незадоволені діями РФ, перш за все безладним і недолугим застосуванням дронів-камікадзе "Shahed".

Виконавці кривавих забаганок фундаменталістського шиїтського режиму аятол нарікають, що станом на сьогодні Тегеран має тільки 2 наступних способи розв'язання вказаної проблеми:

  • або Іран експортує зброю до і для росію, щоб змінити баланс війни проти України та закінчити її на користь росіян (у цьому випадку інфляція в Ірані збільшиться коштом оплачених витрат на озброєння – прим. ред.);
  • або для зниження гніву іранців – влада близькосхідної ісламської республіки припиняє експорт зброї, щоби знизити інфляцію та не зменшити економічний тиск на суспільство (у цьому випадку росії складно буде сконцентруватися та закріпитися в Україні – прим. ред.).

Натомість комуністичний Китай (КНР) та інші східні союзники московитів, такі як Північна Корея (КНДР) залишаються нейтральними до внутрішньоіранських проблем.

Не секрет, що Пекін традиційно намагається не втручатися в жодні подібні питання і безвідривно зосереджується на своєму економічному розвитку задля спроб обігнати США, ставши гегемоном на світовому ринку, але водночас на тлі війни проти України приділятиме увагу військовому розвитку.

Керівництво та рядове членство "Басідж" цілком природно побоюються збереження балансу сил в Євразії, де Іран і РФ стануть розмінними монетами у геополітичній грі наддержав – Америки та КНР, які ділять Захід і Схід.

«Нам відомо, що ліві демократи та праві республіканці домовилися не допомагати Україні. Вони домагаються припинення фінансової та військової підтримки "київського режиму", щоби витрати американського уряду на експорт озброєння в Україну не викликали економічного відставання, а Китай не випередив США в економічній конкуренції.

Це нам на руку, але тільки у короткостроковій перспективі. Оскільки Вашинґтон не забуває і про підгодовування Ізраїля, влада якого давно увійшла в арабську коаліцію з метою знищити нашу державність. У разі, якщо росіяни не зупинять український контрнаступ, варто очікувати розгортання близькосхідного чи кавказького фронту вже проти нас», – жаліються у соцмережі іранські бойовики.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", президент Ільгам Алієв висунув претензії іранському режиму через утиски, терор і репресії проти етнічних азербайджанців.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.
27 січня, 17:36
Світ
Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.
24 січня, 18:36
Політика
Українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних. У Кремлі є "сірий кардинал".
15 січня, 16:30
Економіка
Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.
12 січня, 18:28
Світ
Уперше, починаючи з 16 вересня 2022 року, на теренах близькосхідної ісламської республіки істотно знизився рівень усенародного невдоволення.
12 січня, 14:01
Політика
На тлі воєнних поразок в Україні російський режим цементує владу всередині РФ. Кремль знищуватиме декларативні рештки федеративного устрою.
05 січня, 17:59