Народні обранці бідкаються, що представники Міноборони та ТЦК і СП ігнорують засідання ТСК

Опінії
12 червня, 15:01
Народні обранці бідкаються, що представники Міноборони та ТЦК і СП ігнорують засідання ТСК

Я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Народні обранці бідкаються, що представники Міністерства оборони й Територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки проігнорували засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яку очолює скандально відома Анна Скороход.

Сказати направду, я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.

Я вже неодноразово розповідав, як пані Скороход організувала для своїх особистих потреб, дозвольте процитувати повну назву, «Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України у Міністерстві оборони України, Збройних Силах України, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях, правоохоронних органах спеціального призначення, посади в яких комплектуються військовослужбовцями».

Тобто, ніяких конкретних фактів, які ТСК має розслідувати, немає. Натомість Анна Костянтинівна від імені ТСК тривалий час займалась лише одним питанням – шантажувала колишнє керівництво свого кума, екс-командира 2 стрілецької роти 242 окремого батальйону ТрО Олександра Мартинюка, до якого у командира батальйону виникли запитання у зв'язку зі зникненням і пошкодженням зброї.

Вдосталь накуражившись над військовослужбовцями, які не проявляли належної пошани до кума пані Скороход, голова ТСК знайшла собі нову забавку – тепер вона регулярно надсилаю Головнокомандувачу ЗСУ листи (від імені ТСК!) з вимогою перемістити певного військовослужбовця в іншу військову частину, призначити на певну посаду тощо.

На фото: ось чим займається пані Скороход від імені Тимчасової слідчої комісії – вона вимагає від Головнокомандувача ЗСУ посприяти якомусь молодшому сержанту Садовському О.І. перевестись у іншу військову частину.

Народні обранці бідкаються, що представники Міноборони та ТЦК і СП ігнорують засідання ТСК_1

Народні обранці бідкаються, що представники Міноборони та ТЦК і СП ігнорують засідання ТСК_3

Про те, скільки Анна Костянтинівна бере за свої послуги на сайті Верховної Ради, на жаль, нічого не сказано. Тому є пропозиція – зареєструвати Тимчасову слідчу комісія платником ПДВ і поставити в кабінеті Скороход касовий апарат.

Читайте також:
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06
Політика
Хто стоїть за неопропагандою Офісу президента
24 червня, 17:12