Нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців

ПОЛІТИКА
17.06.2022, 20:32
Нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців
Фото: Facebook

У культурному центрі Спілки німецьких староавстрійських об'єднань земляків відбувся захід під назвою "Австрія, Габсбурґи та Україна".

Про це з Відня повідомила представниця нашої діаспори Олександра Саєнко, виклавши фотозвіт події на своїй Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, австрійська еліта (істеблішмент і політикум – прим. ред.) слабо ознайомлена з географічною та історичною приналежністю України до Європи, хоча наш народ має спільні цінності й зараз боронить їх від агресора.

«Від результату цієї війни залежить, якою буде Європа через 25 років. Присутній на урочистостях Карл фон Габсбурґ категорично підтримує надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. Під час свого виступу, він ствердив, що "Україна заслуговує на це як жодна інша країна", – відтак різко засуджує заклики до нейтралітету та стриманість європейських партнерів у наданні нам допомоги. Власне головний Габсбурґ тепер у курсі останніх подій у нашій незламній Батьківщині, яка бореться з росією задля миру і спокою в Європі», – прокоментувала пані Олександра Саєнко.

Крім того, онук останнього австрійського імператора побажав Україні скорішої перемоги й від себе додав, що сприятиме розголосу теми тяжких страждань цивільних українців від навали з московії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що для того, аби дати відсіч російській необільшовицькій агресії, – необхідна єдність нації, котра спирається на відпрацьовані правила взаємоспілкування.

Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25