Нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців

ПОЛІТИКА
17 червня, 20:32
Нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців
Фото: Facebook

У культурному центрі Спілки німецьких староавстрійських об'єднань земляків відбувся захід під назвою "Австрія, Габсбурґи та Україна".

Про це з Відня повідомила представниця нашої діаспори Олександра Саєнко, виклавши фотозвіт події на своїй Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, австрійська еліта (істеблішмент і політикум – прим. ред.) слабо ознайомлена з географічною та історичною приналежністю України до Європи, хоча наш народ має спільні цінності й зараз боронить їх від агресора.

«Від результату цієї війни залежить, якою буде Європа через 25 років. Присутній на урочистостях Карл фон Габсбурґ категорично підтримує надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. Під час свого виступу, він ствердив, що "Україна заслуговує на це як жодна інша країна", – відтак різко засуджує заклики до нейтралітету та стриманість європейських партнерів у наданні нам допомоги. Власне головний Габсбурґ тепер у курсі останніх подій у нашій незламній Батьківщині, яка бореться з росією задля миру і спокою в Європі», – прокоментувала пані Олександра Саєнко.

Крім того, онук останнього австрійського імператора побажав Україні скорішої перемоги й від себе додав, що сприятиме розголосу теми тяжких страждань цивільних українців від навали з московії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що для того, аби дати відсіч російській необільшовицькій агресії, – необхідна єдність нації, котра спирається на відпрацьовані правила взаємоспілкування.

Читайте також:
Політика
Зачинатель жанру історичний роман в українській літературі був переслідуваний російською імперією, але для земляків він – славетна постать.
09 серпня, 20:34
Полтава
Небайдужі до долі України повнолітні жителі Полтавщини мають змогу набути навичок поводження з вогнепальною зброєю на спецполігоні.
15 червня, 08:09
Кримінал
Їх відмовилися захищати усі адвокати Тернопільщини
20 травня, 10:20
Світ
Міграційна криза, спровокована кремлівським бункерним щуром, зазнала поразки, як і його сумнозвісна "військова спецоперація" проти України.
06 травня, 07:17
Війна
Тривалі перемовини з командуванням російських окупаційно-терористичних сил у Маріуполі дали позитивний результат для оточених містян.
01 травня, 18:21
Світ
Російська діаспора планує з розмахом відсвяткувати у німецькій столиці так званий "День перемоги", згадавши "подвиг" дідів-червоноармійців.
15 квітня, 20:59