Нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців

ПОЛІТИКА
17 червня, 20:32
Нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців
Фото: Facebook

У культурному центрі Спілки німецьких староавстрійських об'єднань земляків відбувся захід під назвою "Австрія, Габсбурґи та Україна".

Про це з Відня повідомила представниця нашої діаспори Олександра Саєнко, виклавши фотозвіт події на своїй Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, австрійська еліта (істеблішмент і політикум – прим. ред.) слабо ознайомлена з географічною та історичною приналежністю України до Європи, хоча наш народ має спільні цінності й зараз боронить їх від агресора.

«Від результату цієї війни залежить, якою буде Європа через 25 років. Присутній на урочистостях Карл фон Габсбурґ категорично підтримує надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. Під час свого виступу, він ствердив, що "Україна заслуговує на це як жодна інша країна", – відтак різко засуджує заклики до нейтралітету та стриманість європейських партнерів у наданні нам допомоги. Власне головний Габсбурґ тепер у курсі останніх подій у нашій незламній Батьківщині, яка бореться з росією задля миру і спокою в Європі», – прокоментувала пані Олександра Саєнко.

Крім того, онук останнього австрійського імператора побажав Україні скорішої перемоги й від себе додав, що сприятиме розголосу теми тяжких страждань цивільних українців від навали з московії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що для того, аби дати відсіч російській необільшовицькій агресії, – необхідна єдність нації, котра спирається на відпрацьовані правила взаємоспілкування.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Відсутність тіла і заяв правоохоронних органів Швеції свідчить про свідому імітацію вбивства відомого чеченського громадського діяча.
06:45
Війна
Попри значний відсоток підтримки агресії проти України всередині РФ, там давно й активно діють малі групи незгодних із режимом радикалів.
вчора, 08:45
Кримінал
З-поміж імовірних замовників кривавої розправи – диктаторські режими росії та Ірану, котрим заважає сильна Туреччина.
13 листопада, 16:51
Кримінал
Підпільний цех із виготовлення й зберігання нелегальних алкогольних і тютюнових виробів більше не буде труїти українців та європейців.
10 листопада, 17:00
Світ
У Туреччині стартували командно-штабні навчання, в яких беруть участь військовослужбовці сусідніх південнокавказьких держав.
24 жовтня, 20:27
Спорт
Юні спортсмени Полтавської області спромоглися здобути 24 нагороди на змаганнях, присвячених Чину воїнів Збройних Сил України.
18 вересня, 20:00