Нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців

ПОЛІТИКА
17.06.2022, 20:32
Нащадок австрійської династії Габсбурґів щиро підтримує боротьбу українців
Фото: Facebook

У культурному центрі Спілки німецьких староавстрійських об'єднань земляків відбувся захід під назвою "Австрія, Габсбурґи та Україна".

Про це з Відня повідомила представниця нашої діаспори Олександра Саєнко, виклавши фотозвіт події на своїй Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, австрійська еліта (істеблішмент і політикум – прим. ред.) слабо ознайомлена з географічною та історичною приналежністю України до Європи, хоча наш народ має спільні цінності й зараз боронить їх від агресора.

«Від результату цієї війни залежить, якою буде Європа через 25 років. Присутній на урочистостях Карл фон Габсбурґ категорично підтримує надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. Під час свого виступу, він ствердив, що "Україна заслуговує на це як жодна інша країна", – відтак різко засуджує заклики до нейтралітету та стриманість європейських партнерів у наданні нам допомоги. Власне головний Габсбурґ тепер у курсі останніх подій у нашій незламній Батьківщині, яка бореться з росією задля миру і спокою в Європі», – прокоментувала пані Олександра Саєнко.

Крім того, онук останнього австрійського імператора побажав Україні скорішої перемоги й від себе додав, що сприятиме розголосу теми тяжких страждань цивільних українців від навали з московії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що для того, аби дати відсіч російській необільшовицькій агресії, – необхідна єдність нації, котра спирається на відпрацьовані правила взаємоспілкування.

Читайте також:
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08 грудня, 14:25
Життя
Діти з окупованої торік росіянами перлини Приазов'я отримали іграшки, розмальовки, книжки та солодощі. Все це з рук наших захисників.
06 грудня, 14:26
Кримінал
Легковий автомобіль, який стояв у черзі на контрольно-пропускному пункті Рейнбов Бридж здетонував. ФБР визнало інцидент терористичним актом.
23 листопада, 11:33
Війна
16 жовтня на столичному Майдані Незалежності відбувся мітинг родин військовополонених. Учасники просять почути їх і повернути Героїв додому.
16 жовтня, 19:29
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30