Україна потребує єдності нації та культурного діалогу

МИСТЕЦТВО
14 червня, 09:18
Україна потребує єдності нації та культурного діалогу
Фото: Facebook

Аби дати відсіч російській необільшовицькій агресії необхідна єдність нації, котра спирається на відпрацьовані правила взаємоспілкування.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав голова Центру досліджень політичних цінностей і учасник трьох революційних Майданів Олександр Доній.

За його словами, єдність українців, які пристосовують до життя в умовах повномасштабної війни, нам потрібна не заради виключно самої єдності, а для спільного успіху і подальшого розвитку.

«Рашисти намагаються винищити українську культуру. Україна відповідає новою книгою від 30 сучасних авторів. І не просто книгою, а вкрай актуальною під час війни. Йдеться про так звану "культуру діалогу" і чому вона може стати корисною в такі непрості часи. Книгу ми випустили спільно з Міністерством культури та інформаційної політики. Це один з позитивних наслідків проведених спільно дискусій», – прокоментував Олександр Доній.

Водночас голова Центру досліджень політичних цінностей наголошує, що українцям слід вчитися культурі діалогу між собою, аби ставати сильнішими й згуртованішими.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що поле бою від Харкова до Сіверськодонецька і від Бахмута до Херсона для багатьох українців стало другим домом.

Автор : Олександр Доній
Читайте також:
Війна
Депортовані жителі багатостраждального Маріуполя не бажають ставати гастарбайтерами кривавого кремлівського режиму.
26 березня, 07:59
Війна
Збройні Сили України, підрозділи Територіальної оборони та добровольці до останнього стоятимуть на варті нашої незалежності та свободи.
24 лютого, 11:38
Мистецтво
Тотальне зросійщення є важкою хворобою і ментальною катастрофою, яка знесилює націю і кожного з нас, відключаючи критичне мислення.
13 червня, 18:01
Мистецтво
Хай би там як, але гаубиці та гармати на фронті відіграють чи не найбільш визначальну роль.
30 травня, 18:09
Мистецтво
Очима Народного художника України Віктора Ковтуна
07 травня, 16:55
Мистецтво
Поки російські окупаційно-терористичні сили та кремлівська пропаганда налаштовують світ проти себе, в Японії взялися возвеличувати чеченців.
05 травня, 07:16