Нашевсе Зе мостить дорогу до пекла. Звісно, благими намірами

Не туди заїхав бродячий цирк
Не туди заїхав бродячий цирк
Фото: © Den Tar

У своєму засліпленні патологічною ненавистю самолюбивого лицедія до глядачів, котрі чомусь не приєднуються до бурхливих тривалих оплесків на честь Великого Блазня, наш новоявлений месія втрачає часову і просторову орієнтацію.

Напередодні виконання фінальної частини «нормандського балету»  президент Зе в інтерв'ю Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazera Wyborcza заявив: «У будь-якому випадку я не почну війну на Донбасі». Джерело

Еге-ге-й, президенте, прокидайтеся! Хто там сьогодні стовбує днювальним біля трону – як завше приліжковий Андрій Йосипович? Чи лисі юзіки? Штовхніть хто-небудь ясновельможного, бачите ж, кошмари вождя обсіли – не своїм (кремлівським!) голосом кричить хлоп'я про Марусю із націленим на його геніальну спину пластмасовим пістолетом!

Коли б напередодні історичного формату переляк «нестріляного миротворця» ще й виливати не довелося. Нашуганому шоколадною марою попередника, бідоласі ввижаються сонмища прикуплених активістів «Європейської солідарності», котрі «нині гуляють вулицями» і кличуть киян-пацифістів у хрестовий похід на Амвросіївку, виловлюють не лише продюсерів «Кварталу», а і його безневинних глядачів з єдиною опозиційною метою – розіп'ясти усе шапіто на арці Дружби народів.

В апофеозі кошмарного сну з логічним мокрим конфузом, на що колись вже делікатно натякала Яніна Соколова, явився шостому Вождю Зеленошкірих п'ятий президент України Петро Порошенко, котрий з вигуками «Дайош ЄС і НАТО!» брутально «підштовхує людей до Майдану» і веде Федину і Звіробій на штурм Банкової.

Привидиться ж отаке… Випав, сердешний, і з часу, і з простору.   

Зе у своїх капітулянтських фантазіях про мирний анклав бурятської автономії – «У будь-якому випадку я не почну війну на Донбасі» ‒ заблукав остаточно. Розкрийте, хлопче, очі: війна з Росією триває вже шість років. І не лише на Донбасі. Тільки не треба знову бла-бла-бла про контекст. У тому контексті все ще нерозказаною залишається балада про три повістки. Воєнний ви наш.

Народився у селі на Сумській Слобожанщині, наразі – полтавець, вчитель історії і тоді ще суспільствознавства, профспілковий чиновник, активіст і фрондер інформаційного простору, пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ, затамувавши подих, напружено спостерігає за Китаєм.
вчора, 10:13
В Україні триває реформа освіти.
25 січня, 09:23
нотатки до діалогу «кожного з нас президента» з преЗедентом
25 січня, 08:02
Саме завдяки Новаку Ситник був визнаний судом корупціонером.
23 січня, 11:44
З поїздки Зеленського на форум можна зробити дуже невтішні висновки.
23 січня, 10:28
про безрезультатні пошуки постаті глави Офісу на останніх світлинах
22 січня, 14:27