Настав час повернути українцям Києво-Печерську Лавру

Опінії
03.03.2022, 14:00
Настав час повернути українцям Києво-Печерську Лавру
Фото: 24 Канал

Московська агентура у рясах має бути зачищена на всій території України!

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Зараз, під час війни, відкрився історичний шанс повернути під контроль українських сил наріжну святиню нашого народу – Києво-Печерську Лавру. Для цього потрібно зайти на територію монастиря, облаштувати там штаб оборони столиці та безальтернативно "попрохати" посунутись звідти ФСБешних блядєй у рясах.

Неприпустимо, аби в історичному центрі Києва продовжував функціонувати анклав "русскава міра"!

Нагадаю, що саме в Лаврі, у лютому 2014-го року переховувався Гіркін. Саме там здійснювалася вербувальна робота первинного особового складу так званого "ополчєнія Донбаса", а паламар одного з монастирських храмів (і за сумісництвом снайпер з позивним "Ромашка") убив у Слов'янську нашого офіцера СБУ – Біліченка.

Після цього інциденту Турчинов змушений був оголосити початок антитерористичної операції й так заворушився маховик 8-річної війни. А ще, чимала кількість "священників та ченців" секти УПЦ-ФСБ охоче надавали послуги корегувальників артвогню для окупантів, а такі як "отець" Віталій (Вєсьолий) брали до рук зброю та відкривали вогонь в українських військових.

Регулярні відвідини москви кліриками УПЦ, відверта співпраця з окупантами, кримінальні провадження за антидержавну діяльність та сепаратизм (Сидір ужгородський), спроби проголосити восени 2014-го "Кієвскую народную рєспубліку", насадження кремлівських наративів... Хіба цього недостатньо, аби чином запостулювати тезу: «Гібридна кремлівська церква – іди на х@й!».

Пам'ятайте, бородаті мразі мають на меті тихенько пересидіти війну, а по тому знову нам розповідати про "братскіє народи", як це вони стандартно робили при всіх владах, режимах і революціях. Тож час діяти панове-браття.

Час заходити в Лавру, облаштовувати там волонтерські центри, тимчасові шпиталі, штаби координації й тим самим потіснити звідти ФСБешних ублюдків. Окрім іншого, Лавра є фортифікаційним вузлом столиці, зведеним коштом та зусиллями нашого гетьмана Мазепи.

Цей об'єкт неабияк може бути за нагоди під час наступу окупаційних колон техніки на Київ. І не забудьте покликати до стін деокупованої святині священників і пасторів з когорти українських войовничих християн. 

Усі на Лавру!
Читайте також:
Політика
У Верховній Раді сформувалася абсолютна більшість щодо питання, яке є важливим для національної безпеки.
16.10.2023, 11:12
Політика
Для захисту української державної самостійності та демократії Верховна Рада мусить невідкладного заборонити діяльність чекістів у рясах.
12.01.2023, 17:39
Війна
кирило гундяєв на Різдво назвав українців і росіян "одним народом"
07.01.2023, 16:37
Кримінал
Настоятель "Казанської" парафії з селища Ярова Горлівської єпархії Московського патріархату допомагав російському окупаційному контингенту.
23.11.2022, 09:00
Полтава
Чим довше триває священна війна України проти російських загарбників, тим відвертішими у висловах стають кремлівські агенти у рясах.
11.04.2022, 19:06
Політика
Російський "православний" цирк в Україні мусить відповісти за свої численні злочини, вчинені в Україні та проти українців.
26.10.2021, 08:01