Російську Церкву в Україні хочуть зберегти, – нардеп Княжицький

ПОЛІТИКА
12.01.2023, 17:39
Російську Церкву в Україні хочуть зберегти, – нардеп Княжицький
Фото: Facebook

Для захисту української державної самостійності та демократії Верховна Рада мусить невідкладного заборонити діяльність чекістів у рясах.

Із такою публічною пропозицією виступив народний депутат IX скликання від фракції "Європейська Солідарність" Микола Княжицький, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, спочатку потрібно заборонити діяльність Російської "Православної" Церкви в Україні, а всілякі експертизи будуть згодом, бо на часі боротьба з "п'ятою колонною".

Однопартієць і соратник Петра Порошенка уточнює, для захисту української культури якомога скоріше має ухвалитися законопроєкт "Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій" під №8221, який гальмують "слуги народу".

Цілком очевидно, що чинна влада в Україні зберігає московський патріархат з єдиної причини – ця псевдо-Церква агітуватиме на наступних виборах за... Зе! і тих, на кого вкаже "віцепрезидент" Андрій Єрмак.

«Процес написання будь-якої релігієзнавчої експертизи стане зручним інструментом для продовження діяльності РПЦ в нашій державі, буде грою за правилами "УПЦ МП" і служитиме отриманню доказів порушення Українською державою свободи совісті та релігійних організацій. Щоби поставити її перед українськими, а згодом європейськими судами з надією на позитивний результат для Московської Церкви.

Гра значеними картами, тому не варто на це звертати увагу? На жаль, така відповідь неправильна. Захистом присутності РПЦ в Україні займаються компетентні люди, які не один рік використовують нашу демократію, незадовільний (м'яко кажучи) стан судової системи та низьку професійність частини експертів для своїх цілей.

Кінь має стояти поперед возу. Інтереси національної безпеки України потребують відстоювання у сфері свободи совісті та релігійних організацій. Діяльність Церкви очолюваної патріархом Кіріллом має бути заборонено, бо вона втратила характер релігійної організації, ставши елементом структури держави-агресора, якої мета – знищення Української держави, геноцид української нації та знищення демократії в Європі та світі.

Коли хтось вважатиме, що така заборона суперечитиме національній безпеці України, потребі захисту української демократії та канонічному порядку у Вселенському православ'ї, тоді хай подає скаргу до суду. І не важливо: спочатку в український, чи зразу в європейський. Результат гарантований: програш», – прокоментував ситуацію Микола Княжицький.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що агент ФСБ РФ відомий як "Паша Мерседес" має сидіти, але не проповідувати єресь українцям у Києво-Печерській лаврі.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
У Верховній Раді сформувалася абсолютна більшість щодо питання, яке є важливим для національної безпеки.
16.10.2023, 11:12
Війна
кирило гундяєв на Різдво назвав українців і росіян "одним народом"
07.01.2023, 16:37
Кримінал
Настоятель "Казанської" парафії з селища Ярова Горлівської єпархії Московського патріархату допомагав російському окупаційному контингенту.
23.11.2022, 09:00
Полтава
Чим довше триває священна війна України проти російських загарбників, тим відвертішими у висловах стають кремлівські агенти у рясах.
11.04.2022, 19:06
Опінії
Московська агентура у рясах має бути зачищена на всій території України!
03.03.2022, 14:00
Політика
Російський "православний" цирк в Україні мусить відповісти за свої численні злочини, вчинені в Україні та проти українців.
26.10.2021, 08:01