Наступного тижня будуть розкриті нові секрети НЛО, а пілоти ВМС дадуть свідчення

СВІТ
24.07.2023, 09:20
Наступного тижня будуть розкриті нові секрети НЛО, а пілоти ВМС дадуть свідчення

Невже ми скоро дізнаємось про існування інопланетян? На думку NASA, не варто особливо сподіватися.

Девід Груш, який стверджує, що США виявили космічні кораблі прибульців, також дасть свідчення.

Наступного тижня два пілоти ВМС США мають дати свідчення на слуханнях у комітеті з нагляду Палати представників Конгресу США, присвячених невідомим літаючим об'єктам (НЛО).

У четвер представник комітету Тім Бурчетт оголосив, що на слуханнях наступної середи будуть представлені “свідчення з перших рук про невідомі аномальні явища”. Колишній командувач ВМС Девід Брейвер і колишній пілот ВМС Райан Грейвс, свідки невідомих повітряних явищ (UAP), будуть давати свідчення разом з Девідом Грушем, "викривачем", який заявив минулого місяця, що уряд США має в своєму розпорядженні "непошкоджені і частково пошкоджені" апарат.

“Ми не збираємося привозити вам блюдце чи маленьку зелену людинку. Йтиметься не про це”, – заявив Бурчетт у четвер. – “Але реальність така, що американська громадськість заслуговує на те, щоб знати правду. І краще бути обережним із урядом, який не довіряє своєму народові”.

"Вони продовжують говорити нам, що НЛО не існує, але при цьому блокують усі можливості для отримання інформації, що доводить протилежне", - додав Бурчетт на пресконференції  – “І ми докопаємося до істини, якою б вона не була. Ми покінчили з приховуванням”.

Цей комітет є останнім у низці спроб американських інститутів стати прозорішими у розслідуванні UAP. У червні NASA провело перше відкрите засідання на цю тему і повідомило, що за останні 27 років було зафіксовано 800 невідомих повітряних явищ. З них від 2 до 5% були визнані такими, що мають ознаки, які можуть бути аномальними.

Невже ми скоро дізнаємось про існування інопланетян? На думку NASA, не варто особливо сподіватися.

"Однією з ключових пріоритетів NASA є пошук життя в інших точках Всесвіту, але досі ми не виявили жодних достовірних доказів існування позаземного життя, і немає жодних доказів того, що UAP має позаземне походження", - заявило NASA у червні. – “Проте, агентство продовжує досліджувати Сонячну систему та інші райони, щоб допомогти нам відповісти на фундаментальні питання, у тому числі й на питання, чи самотні ми у Всесвіті”.

Слухання відбудуться у середу, 26 липня.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
США відкривають ширший доступ до матеріалів про «невстановлені аномальні явища»
04.09.2023, 09:14
Світ
Водночас Пентагон заперечує наявність знищеного космічного корабля прибульців.
28.07.2023, 14:05
Світ
Тривають суперечки щодо того, чи знайшов вчений з Гарварду уламки космічного корабля інопланетян на дні Тихого океану.
17.07.2023, 11:24
Життя
Дивні і найчастіше моторошні зустрічі військових із таємничими підводними об'єктами, походження яких ми поки що не в змозі зрозуміти.
27.06.2023, 09:35
Світ
НЛО пожвавлюють нашу уяву і змушують нас задуматися про високорозумне життя за межами Землі.
05.06.2023, 15:25
Світ
У їхніх телефонах виявили шпигунські програми.
вчора, 18:38