Професор Гарварду знайшов у Тихому океані уламки НЛО

СВІТ
17.07.2023, 11:24
Професор Гарварду знайшов у Тихому океані уламки НЛО
Фото: google

Тривають суперечки щодо того, чи знайшов вчений з Гарварду уламки космічного корабля інопланетян на дні Тихого океану.

За словами професора Гарвардського університету Аві Лоеба, ця подія є доказом існування позаземної цивілізації, оскільки уламки були міцнішими за 272 інші космічні камені, які раніше були занесені до каталогу NASA. Крім того, об’єкт рухався швидше, ніж 95% інших космічних каменів, і вибухнув значно нижче в атмосфері, ніж більшість метеорів. Усі ці «докази» збільшують ймовірність того, що це міг бути космічний корабель.

Леб разом зі своєю командою відправився в «історичну експедицію» і зумів зібрати 50 мікроскопічних частинок-сферул, які виглядають як частинки пилу і разом важать 35 мг. Частинки були зібрані біля узбережжя Папуа-Нової Гвінеї. Леб стверджував, що в 2014 році бачив «вогненну кулю», яка, за його словами, вибухнула в нижніх шарах атмосфери, а потім впала в океан. Загадковий об’єкт, який отримав назву «IM1», «насправді міцніший і має більшу міцність, ніж усі космічні камені, розрізані NASA», — сказав професор Леб.

Професор Гарварду знайшов у Тихому океані уламки НЛО_1

Науковець упевнений, що ці знахідки можуть допомогти відповісти на головне питання – чи самотні люди у Всесвіті. Останнім часом теорія Леба привернула велику увагу ЗМІ. Але не всі згодні з його теорією.

Минулого тижня Моніка Грейді, професор планетарології Відкритого університету, розкритикувала твердження Леба в статті для The Conversation , стверджуючи, що він зробив «дуже великий науковий прогрес від спостереження вогняної кулі до твердження, що це був космічний корабель інопланетян». Грейді стверджував, що крихітні металеві кульки, які Леб і його команда виловили з океану, швидше за все, були «земними забруднювачами», а не доказом того, що міжзоряна цивілізація прибула до нас дев'ять років тому.

Професор Гарварду знайшов у Тихому океані уламки НЛО_3

Леб, який давно зробив собі ім'я, фінансуючи дослідження НЛО, прочісує дно Тихого океану за допомогою радара в пошуках уламків метеора під назвою IM1, який, імовірно, прилетів із міжзоряного простору. Але пошуки поки не увінчалися успіхом.

Після того, як професор Гарвардського університету заявив про своє захоплююче відкриття, представники Національного дослідницького інституту Папуа-Нової Гвінеї PNG (NRI) висловили стурбованість тим, що дослідження проводили в їхніх водах без дозволу.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
США відкривають ширший доступ до матеріалів про «невстановлені аномальні явища»
04.09.2023, 09:14
Світ
Водночас Пентагон заперечує наявність знищеного космічного корабля прибульців.
28.07.2023, 14:05
Світ
Невже ми скоро дізнаємось про існування інопланетян? На думку NASA, не варто особливо сподіватися.
24.07.2023, 09:20
Життя
Дивні і найчастіше моторошні зустрічі військових із таємничими підводними об'єктами, походження яких ми поки що не в змозі зрозуміти.
27.06.2023, 09:35
Світ
НЛО пожвавлюють нашу уяву і змушують нас задуматися про високорозумне життя за межами Землі.
05.06.2023, 15:25
Світ
У їхніх телефонах виявили шпигунські програми.
вчора, 18:38