Експілоти США розповіли про зустріч з НЛО

СВІТ
28.07.2023, 14:05
Райан Грейвз (ліворуч), Девід Груш і Девід Фрейвор приведені до присяги під час слухань у Палаті представників у Вашингтоні, округ Колумбія, у середу.
Райан Грейвз (ліворуч), Девід Груш і Девід Фрейвор приведені до присяги під час слухань у Палаті представників у Вашингтоні, округ Колумбія, у середу.
Фото: Drew Angerer

Водночас Пентагон заперечує наявність знищеного космічного корабля прибульців.

Троє колишніх військових офіцерів описали Конгресу США на слуханнях у середу, 26 липня, зустрічі з високотехнологічними, незрозумілими літаючими об’єктами.

Один з ексофіцерів стверджував, що уряд США таємно зберігає уламки іншопланетних суден, повідомляє Bloomberg.

Раян Грейвс, колишній пілот F-18 для ВМС, сказав Конгресу, що він був свідком "передових" літальних об'єктів, які демонстрували складні маневри.

"Ці спостереження були настільки частими, що вони стали частиною щоденних доповідей", — сказав Грейвс у вступній заяві на слуханнях у Конгресі в середу. Він закликав уряд припинити приховувати такі звіти через "надмірну секретність".

Слухання в підкомітеті наглядового комітету Палати представників у середу відбувалися на тлі сплеску інтересу в Конгресі щодо невпізнаних повітряних об’єктів і питання, чи становлять вони загрозу безпеці.

У результаті секретні державні записи про зустрічі з UAF – невідомими повітряними явищами, як тепер у США називають НЛО, – мають розсекретити.

За словами експілота Грейвса, військові та цивільні авіаційні екіпажі регулярно роблять "достовірні звіти" про непізнані об'єкти в повітряному просторі США.

Командувач ВМС у відставці Девід Фравор описав зустріч із "білим об’єктом у формі драже "Тіc Tac" після зльоту винищувача з авіаносця USS Nimitz. У нього не було ані пропелерів, ані крил. Як сказав Фравор, апарат різко маневрував, прискорювався і швидко змінював напрямок.

Співробітник американської розвідки у відставці Девід Граш повідомив комітету Палати представників, що уряд проводить секретну програму з оцінки уламків непізнаних повітряних об’єктів.

Граш, який має офіційне звання інформатора, також розповів про заходи залякування, з якими він зіткнувся, коли хотів відкрито говорити про позаземні явища.

"Я називаю це Міністерством тероризму", — сказав він про існуючі системи, які не дозволяють військовослужбовцям публічно обговорювати цю тему.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
США відкривають ширший доступ до матеріалів про «невстановлені аномальні явища»
04.09.2023, 09:14
Світ
Невже ми скоро дізнаємось про існування інопланетян? На думку NASA, не варто особливо сподіватися.
24.07.2023, 09:20
Світ
Тривають суперечки щодо того, чи знайшов вчений з Гарварду уламки космічного корабля інопланетян на дні Тихого океану.
17.07.2023, 11:24
Життя
Дивні і найчастіше моторошні зустрічі військових із таємничими підводними об'єктами, походження яких ми поки що не в змозі зрозуміти.
27.06.2023, 09:35
Світ
НЛО пожвавлюють нашу уяву і змушують нас задуматися про високорозумне життя за межами Землі.
05.06.2023, 15:25
Світ
У їхніх телефонах виявили шпигунські програми.
вчора, 18:38