НАТО має негайно ввести контингент на Захід України, – Філіп Брідлав

СВІТ
25 квітня, 11:28
НАТО має негайно ввести контингент на Захід України, – Філіп Брідлав
Фото: Atlantic Council

Колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі вимагає рішучішої підтримки України.

Про це авторитетний і досвідчений генерал Філіп Брідлав заявив в інтерв'ю британському виданню "The Times", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Американський військовик закликав лідерів усіх країн-учасниць НАТО не мати ілюзій щодо справжніх намірів Кремля, який по захопленню України піде на Польщу та країни Балтії.

«Що міг зробити колективний Захід? Ну, зараз на захід від річки Дніпро російських військ немає. То чому б нам не ввести війська НАТО у західні регіони України для виконання гуманітарних місій. Також це дозволить створити передову базу для безперервного постачання зброї. НАТО не має боятися ядерних погроз президента Владіміра Путіна, він блефує, а ми віримо йому на слово. Ми повинні поважати той факт, що Путін може використати ядерну зброю, але ми не маємо бути паралізовані цим», – заявив Філіп Брідлав.

Водночас колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі у 2013-2016 роках вимагає від німецького уряду припинити підігравати росії та дати Києву все необхідне.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", оборонні потреби України обговорять 26 квітня на міжнародній зустрічі на базі ВПС США у Німеччині.

Читайте також:
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27
Війна
Бійці Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського 47 діб стримують російську необільшовицьку навалу.
11 квітня, 08:42