НАТО вчиться воювати з Росією на її території

СВІТ
20.05.2021, 11:25
НАТО вчиться воювати з Росією на її території

У першій половині травня спеціальні сили США і Європи провели спільні навчання по всій Східній Європі

Навчання повинні були перевірити, як звичайні підрозділи та підрозділи спеціальних операцій будуть працювати спільно в великому військовому конфлікті.

Навчання Trojan Footprint 21 і Black Swan 21, які проводилися на початку травня командуванням спеціальних операцій США в Європі, спрямовані на відпрацювання маневрів в разі війни з росією через агресію москви. Про це повідомляє журнал Business Insider.

«Крим міг би стати ідеальною територією для операцій сил спеціального призначення ВМС. Команди «котиків» можуть здійснювати висадку на берег, влаштовувати засідки, проводити розвідку на морі та на суші, брати участь в підводних спецопераціях, наприклад, встановлюючи в океані датчики та ставлячи магнітні міни на ворожі кораблі », - йдеться в повідомленні видання.

Команди SEAL можуть проводити операції в прибережній зоні та влаштовувати засідки, морську і наземну спеціальну розвідку, а також підводні спеціальні операції, такі як установка датчиків в океані або установка хв на кораблях противника.

Російські радіолокаційні установки, батареї А2 / ППО і системи управління можуть бути логічною метою для взводів морських котиків.

Але морські котики - не єдиний елемент військово-морських сил спеціального призначення, який може зіграти важливу роль в потенційний конфлікт з росією.

Бригади бойових спецкораблів особливого призначення (SWCC) - одна з найбільш мобільних сил в Командуванні спеціальних операцій США.

Одна тисяча членів командос з 70 000 бійців спеціальних операцій, спеціалізується на морських акціях прямої дії, спеціальній розвідці та проникненні.

«SWCC ідеально підходять для непередбачених обставин... Ми можемо проводити операції поодинці як у відкритому морі, так і в річковому середовищі», - сказав Insider діючий офіцер SWCC.
«Але, можливо, нашим найбільшим активом є наша скритність і вогнева міць. Якщо все зробити правильно, противник ніколи не дізнається, що ми були там, або були б мертві », - додав оператор SWCC.

Крім секретного транспортування SEAL до російських об'єктів в Криму, SWCC можуть бути дуже ефективні на річках з SOC-R. Річкові операції надають кілька великих переваг, а саме швидкість, вогневу міць і скритність.

Під час Black Swan 21 SWCC відточували свої навички річкового плавання на Дунаї, другій за величиною річці в Європі, яка тече з Німеччини в Чорне море і проходить через 10 країн.

За словами автора статті, російська влада намагаються не дати США панування в морі та в повітрі, а окупований росіянами Крим назвав «потужною фортецею», яка є військовим рубежем росії в повітрі та на суші.

На додаток до потужних радіолокаційним системам, які можуть відстежувати надводні кораблі на сотні миль, росія розгорнула кілька батарей зенітної системи С-400 - тієї самої, через яку Туреччина була виключена з програми F-35.

Також в публікації наголошується, що навчання торкнулися й екіпажів бойових катерів спеціального призначення Військово-морських сил США.

Як розповіло джерело видання, основні переваги катерів полягають в прихованості та військової потужності. За словами автора, це дасть можливість потай перекидати морських піхотинців до об'єктів росії на півострові.

До навчань НАТО, як передає джерело, приєдналися австрійські, болгарські, хорватські, німецькі, грузинські, угорські, чорногорські, іспанські, українські, британські й спецпризначенці з Північної Македонії. Маневри пройшли в Румунії та Східній Європі.

Нагадаємо, що 6 травня стало відомо, що американське керівництво підтримує прагнення України вступити до Північноатлантичного альянсу.

Адміністрація президента США Джо Байдена прагне до того, щоб двері НАТО «залишалися відкритими для кандидатів (на членство в альянсі), коли вони готові та будуть в змозі виконувати зобов'язання», заявила заступник прес-секретаря Білого дому Карина Жан-П'єр, коментуючи можливість приєднання Україна до альянсу.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Опінії
Ключові сигнали для України після виборів на росії
18 березня, 18:41
Світ
Це суверенне рішення кожної країни
16 березня, 07:19
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05