Науковці перетворили мозкову активність на музику

27 лютого, 09:47
Науковці перетворили мозкову активність на музику

Це вченим краще зрозуміти процеси, що відбуваються в людському мозку.

Американські науковці з Колумбійського університету провели дослідження, в ході яких змогли перетворити мозкову активність на музику.

Про це повідомляє портал PLoS ONE.

Мозкова активність людини завдяки сучасним методам і підходам у нейровізуалізації тепер може бути представлена ​​в аудіовізуальному форматі.

Зазначається, що знайти закономірності у роботі мозку (при спостереженні як реального часу) досі досить складно, але вчені продовжують працювати у цьому напрямі.

Кодування ряду змінних як звучання музичних інструментів дозволить вченим краще зрозуміти процеси, що відбуваються в людському мозку.

Читайте також:
Світ
Під час приголомшливого експерименту науковці отримали золото завтовшки з атом. Вони використали старовинну ковальську методику.
19 квітня, 06:01
Історія
У Теотіуакані виявили сліди кількох давніх землетрусів. Перші із них сприяли процвітанню міста, а останнє — його остаточному занепаду.
17 квітня, 21:49
Життя
Холоднокровні земноводні істоти видають крики, які люди не чують. Встановити цей факт вдалося у бразильських тропічних лісах.
15 квітня, 21:39
Історія
Наше прадавнє минуле досі припадає пилом попри численні розвідки. Дослідники зосереджуються на одному предметі, не бачачи загальної картини.
11 квітня, 19:36
Історія
Доказом слугує печера Теопетра у гірській місцевості центральної Греції. Саме там вперше було використано викопане паливо.
10 квітня, 19:35
Життя
Яскравий тому приклад — населення таких країн, як РФ, КНР, КНДР, ФРН і США. Там минуле нерозривно пов'язано із пропагандою сьогодення.
28 березня, 08:20