Навальний може стати президентом після смерті Путіна, – режисер Манський

СВІТ
30 вересня, 13:30
Навальний може стати президентом після смерті Путіна, – режисер Манський
Фото: iGuides

Оголошений Кремлем так званий транзит влади на Московії не віщує нічого хорошого ні її сусідам, ні її власним громадянам.

Таку думку в інтерв'ю провідному болгарському мовнику "b.TV" висловив російський режисер-опозиціонер Віталій Манський, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За словами творця документальних стрічок "Собаки" (1987), "Тіло Леніна" (1991) і "Єльцин. Інше життя" (2001), Владімір Путін повністю знищив зачатки демократичних інституцій у РФ, а процес оновлення влади шляхом всенародного волевиявлення перетворив на показовий фарс.

«Цілковите припинення політичної конкуренції за останні 20 років унеможливило еволюційну зміну влади на Росії. У нас навіть опозиція, і та системна. По-моєму, колективний Захід украй наївний, вважаючи, що Кремль грає за правилами. Скажімо так, образно: Захід грає з РФ у баскетбол або футбол, тоді як Росія грає з Заходом у регбі без жодних правил. Що ж стосується Навального, то якщо його не вб'ють, – а це малоймовірно, – він стане російським президентом після Путіна», – заявив Віталій Манський.

Опозиційний режисер переконаний, якщо Америка з союзниками не дотиснуть зараз Кремль, то нова Холодна війна може перейти у гарячу фазу, наслідки якої важко передбачити.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", сучасний російський політикум — кубло невиправних імперців, де відверті нацисти знаходять підтримку у показних лібералів.

вибір редакції
Читайте також:
На які зміни очікувати українцям у 2022 році ?
02 грудня, 15:58
В матчі 7-го туру Україна виграла ключовий матч у Росії.
22 листопада, 16:10
Представники Зе-влади синхронно заявили про можливе вторгнення кількатисячної московської орди, але зміцнювати кордон ніхто не збирається.
22 листопада, 13:52
Тим часом українців юрбою гонять на безплатну вакцинацію.
19 листопада, 19:30