Навчання в школах України триватиме до 1 липня

ПОЛІТИКА
26.03.2020, 16:50
Навчання в школах України триватиме до 1 липня

Навчальний рік в Україні для всіх школярів, окрім 11-класників, завершиться 1 липня.

Про це сьогодні під час відеотрансляції повідомила Любомира Мандзій, т.в.о. міністра освіти і науки України. Вона розповіла також про цьогорічне ЗНО, вступну кампанію і роботу шкіл в період карантину.

Дистанційне навчання в школах продовжується до 1 липня.

«Ситуація в Україні з освоєнням дистанційної форми навчання є надзвичайно різною. Тому нам необхідно в червні або в вересні – це залежить від того, коли ми повернемося за шкільні парти, повернутися до тих тем, з якими працюємо зараз під час карантину і попрацювати з нашими учнями», – розповіла Любомира Мандзій.

Навчальний рік в Україні  завершиться 1 липня.

«Якщо наші учні повернуться до школи в травні, значить у травні і в червні вони будуть опановувати навчальну програму, здійснювати підсумкове оцінювання. Ви з ними опрацюєте ті теми, над якими зараз працюєте дистанційно, – звернулась міністерка до вчителів. – Якщо учні повернуться в школи у червні, ви впродовж червня будете працювати за цим самим графіком. Це повторення матеріалу, охоплення тем, які ви частково вичитуєте на дистанційній формі навчання і закріплення цього матеріалу.

Якщо ми не повернемося за шкільні парти в цьому навчальному році, то у вересні буде передбачено час і можливість попрацювати з учнями над тими темами, з якими зараз ви працюєте дистанційно. І тому навчальний рік 2020-2021 року буде теж закінчуватися 1 липня».

Державна підсумкова атестація для учнів 4 і 9 класів буде скасована.

Навчальний рік для випускників 11 класів завершиться після отримання результатів ЗНО.

«Я впевнена, що ви з усім справитеся. Зараз ви самостійно і за допомогою вчителів і батьків опановуєте навчальну програму, – звернулась Любомира Мандзій до 11-класників. – Ви точно готуєтесь до ЗНО. Якщо ми повернемося за парти в травні, то в травні буде проведене пробне зовнішнє незалежне оцінювання. А з 25 червня буде організована основна сесія ЗНО.

Якщо ви повертаєтеся в перших числах червня, то пробне ЗНО буде проведене в червні, а основна сесія теж залишається з 25 червня. На її проведення і оголошення результатів буде липень.

Якщо ми не будемо мати можливості повернутися за шкільні парти ні в травні, ні в червні, ЗНО буде проведене в серпні».

Через зміщення дат ЗНО, в Україні змінюються терміни проведення вступної кампанії.

З наступного тижня на центральних телеканалах транслюватимуть відеоуроки з основних предметів для учнів 5 – 11 класів .

«Ми розуміємо, що не кожна дитина зараз охоплена дистанційним навчанням», – зауважила Мандзій.

Читайте також:
ПДАА випускає спеціалістів однієї з найпопулярнішої професії у світі.
19 липня, 11:58
Основним автором книги "Розмовляємо естонською. Мініграматика з тематичним словником" є доцент Тартуського університету Гейніке Гейнсоо.
28 квітня, 12:17
Головною причиною самі освітяни називають небажання молодих випускників вишів іти працювати у педагогічну галузь.
24 квітня, 15:45
У Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського продовжується, як ні в одному іншому, колотнеча з виборами ректора
26 березня, 17:45
Що таке “Навчай для України” і як українська молодь відкриває нові освітні можливості для дітей в малих населених пунктах
05 березня, 12:05
Нав'язування відвертого "європоцентризму" у вітчизняних шкільних курсах є неприпустимим, бо сприяє викривленню історичної пам'яті учнів.
02 березня, 07:59