Весняні канікули полтавські школярі проведуть на карантині

ПОЛТАВА
23.03.2020, 09:40
Весняні канікули полтавські школярі проведуть на карантині

З 23 до 29 березня в школах Полтави розпочались канікули. Діти їх проведуть на карантині. У цей період не отримуватимуть домашніх завдань.

З 12 березня до 3 квітня в навчальних закладах України триватиме карантин через коронавірус.

Школярі навчаються дистанційно. Домашні завдання діти щодня отримують від учителів на телефони або через соцмережі. Старшокласники виконують тестові завдання он-лайн за посиланнями, які надає школа.

На період канікул дистанційне навчання припиниться на тиждень.

«Цього року весняні канікули, які заплановані в школах з 23 по 29 березня, будуть проведені в умовах карантину. Учні йдуть на канікули, а вчителі мають час для самоосвіти, – про це повідомила заступниця міністра освіти Любомира Мандзій. – Не зважаючи на карантин у закладах освіти, структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною. Якщо в цей час школа не має визначених канікул, то заклад освіти продовжує здійснювати форму дистанційного навчання.

Не зважаючи на канікули, сьогодні розпочинаються трансляції відеоуроків для школярів усіх класів на сайті erudyt.net

Відеоуроки можна переглянути в зручний час на YouTube.

У період карантину влада Полтави не рекомендує дітям гуляти на майданчиках і ходити по вулицях. Медики радять «пережити» карантин удома.

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук заборонив дітям виходити на вулицю без супроводу дорослих.

"Діти віком до 14 років можуть покидати домівки тільки у разі гострої необхідності, – сказав Каспрук. – На жаль, не всі батьки розуміють, що проведення карантину — це карантин, а не канікули для дітей. Дитина має виходити з хати виключно з важливою метою – відвідання лікаря або якісь інші обставини непереборної сили. Не просто погуляти або пограти з хлопцями в футбол. Ще раз повторюсь: ймовірність зараження дуже висока".

Нагадаємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

Читайте також:
Помічникам також встановлено розмір різного роду грошових виплат.
03.12.2020, 15:17
Керівників вишів та технікумів попросили врахувати рішення уряду, за яким забороняється відвідувати заклади освіти у групах понад 20 людей.
13.11.2020, 17:04
Керівництво навчального закладу в приміщення не допускають спецпризначенці.
28.10.2020, 17:00
Стипендія ім. М.С. Грушевського призначається за особливі досягнення у навчальній та науковій роботі.
28.10.2020, 11:27
У найближчий місяць навчання полтавських студентів відбуватиметься в особливих умовах.
16.10.2020, 12:05