Навіщо боротися з корупцією, якщо у ній можна звинуватити... США?

ПОЛІТИКА
06 січня, 14:52
Навіщо боротися з корупцією, якщо у ній можна звинуватити... США?

Поборникам хабарництва слід спершу поглянути на себе у дзеркало, перш ніж звинувачувати у чомусь інших. Не варто кусати руку, яка допомагає.

Якби нам сказали, що поняття «вотебаутизму» було придумано в Україні, то ми б зовсім не здивувалися. Вражає інше: як легко зміщуємо фокус із власних вад у бік чужих гріхів, а іноді взагалі на рівному місці вигадуємо «чужі гріхи», щоби виправдати свої.

Весь «прогресивний Twitter» раптом дізнався, що великі американські корпорації... цілком добровільно жертвують чималі суми на інавґурацію Дональда Трампа. Перше, що спадає на думку «медіа-активісту», який бажає погратися на почутті ресентименту — звинуватити США у корупції.

Мовляв, подивіться, американці називають нас корупціонерами і не беруть Україну до Північноатлантичного альянсу, а самі купують лояльність у новообраного президента. Повна нісенітниця, яка є черговим прикриттям власної безвідповідальності та маніпуляцією.

Для адептів «відкритого суспільства» імені філантропа Джорджа Сороса зауважимо, що пожертви на інавґурацію американського президента — здавна поширена практика. Якщо так хочете, то вже усталена традиція.

Ба більше: американці мають прозоре лобістське законодавство. Тому такі компанії, як «Microsoft», «Google» і «Chevron» підтримували не тільки «злочинця» і «негідника» Трампа, а й інавгурації президента Джозефа Байдена та Барака Обами, — але це, мабуть, інше.

Навіщо боротися з корупцією, якщо можна звинуватити в ній іншу країну? Ну, якщо в США є корупціонери, то тоді й нам можна не розбиратися зі своїми, така ж логіка? Дитячий садок!

На останок про важливе: лобізм — звісно не корупція, але й Україна не стоїть на місці в питанні боротьби з цим явищем. Держави-учасниці ЄС та НАТО аж ніяк не викорінили корупцію, але про це якось іншим разом.

Навіщо боротися з корупцією, якщо у ній можна звинуватити... США?_1
Автор : Марко Копил
Читайте також:
Політика
Агресивна проросійська риторика 47-го президента США викликала хвилю обурення в Європі. Навіть азійські партнери Вашинґтона збудилися.
20 лютого, 19:24
Опінії
Пристебніть паски безпеки, якщо ви сидите і маєте такі паски, — ми входимо у зону турбулентності. А головне, зберігайте спокій!
20 лютого, 07:19
Політика
Дуже аморальна і небезпечна особа, яка збільшує хаос у світі, беручи приклад свого кумира і бізнес-партнера. De facto, США роблять помилку.
12 лютого, 12:36
Війна
Для більшості сучасних світових політиків будь-яка війна, — то є засіб для власної наживи та піару. Шоумени нині котять Землю у безодню.
12 лютого, 07:18
Політика
Різниця між популізмом, нативізмом, ксенофобією і цинізмом розпливчаста, майже умовна. Цим у своїй риториці користується 47-й президент США.
11 лютого, 21:40
Політика
47-й президент США сподівається, що влада України надасть американцям доступ до цінних надр. Про які саме ресурси йдеться, не уточнюється.
11 лютого, 12:35