Навіть Болгарія розуміє загрозу від РПЦ

СВІТ
21 вересня, 20:03
Навіть Болгарія розуміє загрозу від РПЦ
Фото: Сега

Софія не бажає мати зносин із сектою чортів у рясах, засланих Москвою. В Україні ж влада воліє не чіпати агентів держави-агресорки.

Красномовним свідченням є депортація трьох попів РПЦ із Болгарії на Московію у зв'язку з «діяльністю проти національної безпеки та інтересів» країни. Про подію повідомила пресслужба Державного агентства нацбезпеки.

У відомстві заявили, що росіянин і два білоруси займалися «сумнівною діяльністю, спрямованої проти інтересів» Болгарії. Силовики звинуватили московських попів у рясах у поширенні прокремлівської пропаганди з метою нашкодити взаєминам Софії з іншими європейськими країнами, зокрема Україною.

«Нашим агентам вдалося отримати дані про дії вказаних осіб, пов'язаних із реалізацією різних елементів гібридної стратегії РФ щодо цілеспрямованого впливу на суспільно-політичні процеси у Республіці Болгарія. Їхня стратегічна ціль полягала у створенні хиткої ситуації у нашій державі на користь російських геополітичних інтересів», — прокоментували болгарські силовики.

Натомість за версією Москви, Софія поставила собі завдання «зруйнувати як громадсько-політичні, так і культурно-гуманітарні зв'язки» з Росією. МЗС РФ вимагає від уряду Болгарії «не гнівати Бога, і не розірвати відносини між сестринськими Російською та Болгарською православними церквами».

Між іншим, як раніше вже повідомляла інформаційна агенція «Останній Бастіон», московські чорти у рясах досі почуваються господарями України. РПЦ гуртує своїх навіжених прихильників.

Читайте також:
Кримінал
Одну з учасниць агентурної мережі головного управління генштабу збройних сил росії відправлено до суду. Їй загрожує довічне ув'язнення.
28 листопада, 11:33
Світ
Антитерористична поліція заарештувала п’ятьох болгар у лютому 2023 року.
11 листопада, 14:22
Війна
Життя на росії розчарувало московитських «розвідників».
06 листопада, 12:23
Світ
Керівник представництва рф при ЄС Кирило Логвінов, очевидно, є російським шпигуном, що працює під дипломатичним прикриттям.
24 жовтня, 13:41
Світ
У Швейцарії діє п’ята частина всіх російських шпигунів у Європі.
09 жовтня, 08:41
Світ
Справа агента Лінке підмочила репутацію розвідки ФРН.
22 вересня, 12:28