Навіть Болгарія розуміє загрозу від РПЦ

СВІТ
21.09.2023, 20:03
Навіть Болгарія розуміє загрозу від РПЦ
Фото: Сега

Софія не бажає мати зносин із сектою чортів у рясах, засланих Москвою. В Україні ж влада воліє не чіпати агентів держави-агресорки.

Красномовним свідченням є депортація трьох попів РПЦ із Болгарії на Московію у зв'язку з «діяльністю проти національної безпеки та інтересів» країни. Про подію повідомила пресслужба Державного агентства нацбезпеки.

У відомстві заявили, що росіянин і два білоруси займалися «сумнівною діяльністю, спрямованої проти інтересів» Болгарії. Силовики звинуватили московських попів у рясах у поширенні прокремлівської пропаганди з метою нашкодити взаєминам Софії з іншими європейськими країнами, зокрема Україною.

«Нашим агентам вдалося отримати дані про дії вказаних осіб, пов'язаних із реалізацією різних елементів гібридної стратегії РФ щодо цілеспрямованого впливу на суспільно-політичні процеси у Республіці Болгарія. Їхня стратегічна ціль полягала у створенні хиткої ситуації у нашій державі на користь російських геополітичних інтересів», — прокоментували болгарські силовики.

Натомість за версією Москви, Софія поставила собі завдання «зруйнувати як громадсько-політичні, так і культурно-гуманітарні зв'язки» з Росією. МЗС РФ вимагає від уряду Болгарії «не гнівати Бога, і не розірвати відносини між сестринськими Російською та Болгарською православними церквами».

Між іншим, як раніше вже повідомляла інформаційна агенція «Останній Бастіон», московські чорти у рясах досі почуваються господарями України. РПЦ гуртує своїх навіжених прихильників.

Читайте також:
Політика
Глави МЗС Чехії, Данії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі й Румунії направили листа Боррелю.
13 червня, 16:21
Світ
Вони могли готувати диверсії на об’єктах критичної інфраструктури країни.
03 травня, 10:42
Війна
ЇЇ метою було створення російських сфер впливу в Європі.
29 березня, 11:42
Війна
Позаторік Європа почала кампанію із вигнання російських шпигунів, а тепер вони повертаються мстити. Буде кривава лазня.
07 березня, 12:27
Кримінал
Наш спільний ворог прагне загарбання земель усіх слабких сусідів. Якщо росіян не зупинити в Україні, вони прийдуть у Риґу, Прагу, Берлін.
23 лютого, 14:55
Політика
Українофоб Андрій Деркач квартирує у білоруській столиці. Зрадник налагоджує контакти з потенційною новою владою США.
08 січня, 12:27