Навіть природа Східної України не скорилася російським загарбникам

Опінії
25 червня, 20:23
Навіть природа Східної України не скорилася російським загарбникам
Фото: Facebook

Воєнне літо у розпалі. По нашій, відносно тихій ділянці фронту – обстріли.

Народний депутат України VIII скликання

Вороги б'ють туди, де була техніка, а також туди, де вона буде. Вони б'ють по піхоті, нищачи вразливі автівки, розносять посадки, розчахують дерева, зривають вибухами листя.

Зрідка випадкова міна обсипає нас землею. Ми клянемо ворожих артилеристів і чекаємо на паузи у їх роботі.

Поля наші – космічне чудо, дзеркало для сонця.

Тиша і прадавній спокій під наглядом курганів. Стебел у них більше, ніж зір у галактиці, і кожне стебло є неповторне: кілька колосків, багато зерен.

На поверхні ланів живуть хвилі-візернуки, повільно мандрують полями від краю до краю. У хвилини затишшя я гладжу поля по колосках, як пухнастих тварин.

Міни перемелюють зерна з пилом. "Град" дає дзвінкі ляпаси, і – простіть нас, поля! – людські машини ріжуть коліями, по своїй смертельній потребі.

Чи доживуть до осені ці пам'ятники наївності сіячів? Чи не щезнуть колоскові галактики у вогні, чи не підуть димами в небо?..

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Українські захисники міцно тримають фронт, воюють за те, щоб кожен із нас жив повноцінно прямо зараз. Пам'ятайте про це.
12 серпня, 19:23
Війна
Країна-агресор настільки боїться свободолюбного духу наших незламних захисників, що чимдуж намагається записати їх у "терористи".
03 серпня, 17:00
Опінії
Відкинути всі думки про сім'ю, роботу, буденне. Про свою гіпотетичну більшу корисність у тилу.
01 серпня, 19:45
Війна
Ранок 24 лютого 2022 року молодий військовослужбовець за позивним "Коробок" запам'ятав назавжди – його життя поділилося на "до" і "після".
31 липня, 09:56
Війна
Колишній депутат Херсонської міської ради, співробітник комунального підприємства "Херсонміськсвітло" наближає деокупацію обласного центру.
27 липня, 19:27
Війна
Військовослужбовці Вінницького гарнізону стали донорами, аби врятувати життя пораненим захисникам України, які перебувають на лікуванні.
14 липня, 20:34