НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни найбільшого виробника скла у Туреччині

ВІЙНА
07 вересня, 14:36
НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни найбільшого виробника скла у Туреччині

Şişecam Group продовжує вести бізнес з рф та залишається найбільшим у росії експортером в своїй галузі.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло до переліку міжнародних спонсорів війни турецького виробника скла Şişecam Group.

Як повідомляє пресслужба НАЗК, ця компанія продовжує вести бізнес з рф та залишається найбільшим у росії експортером в своїй галузі.

"Основними сферами діяльності компанії є скляне та хімічне виробництво. Вона займає друге місце у світі за обсягами виробництва скляного посуду, п’яте місце серед виробників скляної тари і листового скла, а також є світовим лідером у виробництві кальцинованої соди й хімічних речовин на основі хрому", – зазначається у повідомленні.

Дохід компанії Şişecam за 2022 рік збільшився до $3,6 млрд, чистий прибуток збільшився до $740 млн.

Від початку російської агресії, у 2014 році, Sisecam Flat Glass здійснює виробництво в напрямку архітектурно-будівельного та автомобільного скла в росії в ОЕЗ "Алабуга" в Республіці Татарстан.

За даними НАЗК, у росії консолідовані обсяги виробництва листового скла, склотари та посуду зі скла компанії Şişecam перевищують 1,5 млн тонн на рік, а загальні обсяги інвестицій перевищують $1,25 млрд.

"Компанія забезпечує робочі місця для 3 414 працівників на своїх заводах в рф, тим самим створюючи робочі місця та підтримуючи економіку держави-терориста. Зокрема, дочірні компанії Şişecam Group, які виробляють листове скло, посуд зі скла та скляної тари, за 2022 рік сплатили податків в рф на понад $11,2 млн", – наголошують у НАЗК.

У Нацагентстві нагадали, що російські закони вимагають від роботодавців співпрацювати з владою в мобілізаційній кампанії, наприклад, передаючи особисті дані працівників до військкомату.

"Окремо зазначимо, що жодних спроб засудити війну росії проти України від керівництва компанії так і не було", – додали у НАЗК.


Міжнародні компанії, які залишаються працювати на росії, напряму фінансують російські воєнні злочини та геноцид українців.

"Останній Бастіон" закликає їхніх клієнтів і партнерів бойкотувати ці бренди, поки вони не перестануть отримувати криваві прибутки й не вийдуть з росії.

Також ми закликаємо українців бойкотувати вітчизняні компанії, які є партнерами міжнародних компаній, які залишаються працювати на росії.

Український бізнес має нарешті визначитися щодо того, що йому дорожче: репутація та клієнти, чи криваві гроші.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Економіка
Уряди США, Великої Британії та ЄС тиснуть на Ліберію, Маршаллові острови та Панаму. Мета — припинити транспортувати «чорне золото» із РФ.
03 грудня, 19:13
Війна
У 2022-му році німецька компанія Knauf заплатила до бюджету Росії близько $117 млн.
23 листопада, 13:05
Війна
Ввезення вин з Грузії до рф в першому кварталі 2023 року зросло на 49%, попри російське вторгнення в Україну.
09 листопада, 16:02
Політика
Час наводити лад і в online-казино та інших гральних темах. Якщо робиш «генеральне прибирання» квартири, однією кімнатою це не обмежується.
08 листопада, 10:46
Війна
Через 80 років після Другої світової війни Nestle знову годує агресора.
02 листопада, 16:28
Політика
Родина депутата Верховної ради контролювала гіпермаркети на тимчасово окупованій Донеччині.
17 жовтня, 20:26