НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни найбільшого виробника скла у Туреччині

ВІЙНА
07.09.2023, 14:36
НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни найбільшого виробника скла у Туреччині

Şişecam Group продовжує вести бізнес з рф та залишається найбільшим у росії експортером в своїй галузі.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло до переліку міжнародних спонсорів війни турецького виробника скла Şişecam Group.

Як повідомляє пресслужба НАЗК, ця компанія продовжує вести бізнес з рф та залишається найбільшим у росії експортером в своїй галузі.

"Основними сферами діяльності компанії є скляне та хімічне виробництво. Вона займає друге місце у світі за обсягами виробництва скляного посуду, п’яте місце серед виробників скляної тари і листового скла, а також є світовим лідером у виробництві кальцинованої соди й хімічних речовин на основі хрому", – зазначається у повідомленні.

Дохід компанії Şişecam за 2022 рік збільшився до $3,6 млрд, чистий прибуток збільшився до $740 млн.

Від початку російської агресії, у 2014 році, Sisecam Flat Glass здійснює виробництво в напрямку архітектурно-будівельного та автомобільного скла в росії в ОЕЗ "Алабуга" в Республіці Татарстан.

За даними НАЗК, у росії консолідовані обсяги виробництва листового скла, склотари та посуду зі скла компанії Şişecam перевищують 1,5 млн тонн на рік, а загальні обсяги інвестицій перевищують $1,25 млрд.

"Компанія забезпечує робочі місця для 3 414 працівників на своїх заводах в рф, тим самим створюючи робочі місця та підтримуючи економіку держави-терориста. Зокрема, дочірні компанії Şişecam Group, які виробляють листове скло, посуд зі скла та скляної тари, за 2022 рік сплатили податків в рф на понад $11,2 млн", – наголошують у НАЗК.

У Нацагентстві нагадали, що російські закони вимагають від роботодавців співпрацювати з владою в мобілізаційній кампанії, наприклад, передаючи особисті дані працівників до військкомату.

"Окремо зазначимо, що жодних спроб засудити війну росії проти України від керівництва компанії так і не було", – додали у НАЗК.


Міжнародні компанії, які залишаються працювати на росії, напряму фінансують російські воєнні злочини та геноцид українців.

"Останній Бастіон" закликає їхніх клієнтів і партнерів бойкотувати ці бренди, поки вони не перестануть отримувати криваві прибутки й не вийдуть з росії.

Також ми закликаємо українців бойкотувати вітчизняні компанії, які є партнерами міжнародних компаній, які залишаються працювати на росії.

Український бізнес має нарешті визначитися щодо того, що йому дорожче: репутація та клієнти, чи криваві гроші.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Війна
Західні компанії відмовляються від планів піти з росії
вчора, 15:55
Війна
Ідейні поборники «русскаґо міра» з окупованої частини Донецької області продовжують заробляти валюту. Вони працюють на міжнародні компанії.
20 травня, 19:27
Війна
Західні компанії допомагають Кремлю виготовляти зброю. Потім окупаційно-терористичний контингент РФ використовує її для вбивства українців.
19 травня, 16:31
Економіка
Банк отримає прибуток від підрозділів у росії та Білорусі в розмірі майже 1,2 млрд євро цього року
13 травня, 15:37
Опінії
Росіяни грабують на мільярди українських лудоманів, значна частина яких — наші військовослужбовці. А Зеленський цьому сприяє.
07 травня, 10:41
Позиція
А під час російсько-української війни активно торгували з росіянами.
03 травня, 18:45