Не його війна

ПОЛІТИКА
08.11.2021, 11:45
Не його війна
Фото: bastion.tv

Поки у зоні бойових дій на Сході України від ворожих обстрілів гинуть наші захисники, "президент Голобородько"... сушить кофту!

Про це свідчить фотодопис, оприлюднений Володимиром Зеленським на його особистій публічній сторінці в Instagram, інформує аґенція "Останній Бастіон".

"Найвеличніший лідер сучасності" із лав "слуг неукраїнського народу" продовжує свідомо ігнорувати факт воєнної агресії РФ, відвертаючи увагу громадян власними "досягненнями" та дріб'язковістю.

Буквально вчора, 7 листопада, на Донбасі смертю хоробрих поліг головний сержант 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Віталій Павлисько; на сторінках Зеленського у соцмережах про це ані пари з вуст.

Так званий Верховний головнокомандувач ЗСУ викладає різні фото, відео і пише, що він кофту сушить, закриваючи очі на людські втрати серед наших армійців на фронті, бо досі не висловив співчуття рідним і побратимам загиблого захисника.

А проте, не варто дивуватися тому, що "президент Голобородько" поводиться так, ніби війна вже закінчилася й настали "мир, дружба, жуйка", а Кремль знову нам "брат і сват", адже лояльні Зе-команді олігархічні ЗМІ та різні радники навмисно спотворюють його дійсність медійними "теплими ваннами".

Соромно і відверто гидко, Володимире Олександровичу, за таку Вашу поведінку, якою паплюжите пам'ять і подвиги наших незламних воїнів на Сході України!

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями до Офісу Зеленського прийшли націоналісти з вимогою зупинити дестабілізацію на Сумщині, яку здійснює ФСБ РФ.

Читайте також:
Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".
15 січня, 09:48
Українські молочарі мають виробляти не менш як 6 мільйонів тонн продукції у промисловому секторі вже з цього року.
14 січня, 12:39
Володимир Зеленський і його "слуги неукраїнського народу" вихваляються передчасною перемогою над вітчизняними олігархами.
05 січня, 11:25
Інвестори негативно зреагували на обрання президентом Республіки Чилі ідейного неомарксиста з родини емігрантів Ґабріеля Борича.
21.12.2021, 15:04
Вабить тисяча, як Яременка табуйоване! Зрештою, не встоює людина перед спокусою – заштрикується...
21.12.2021, 09:59
"Міцні господарники", всюдисущі знавці розв'язання нагальних державних проблем та "експерти від влади" знову торгують лицем на ТБ.
04.12.2021, 15:48