До Зеленського прийшли націоналісти з вимогою зупинити дестабілізацію на Сумщині, яку здійснює ФСБ

ПОЛІТИКА
04.11.2021, 15:09
До Зеленського прийшли націоналісти з вимогою зупинити дестабілізацію на Сумщині, яку здійснює ФСБ
Фото: Апостроф

Російські війська можуть невдовзі вдертися на Сумщину.

Під Офісом президента триває акція націоналістичних сил, які закликають владу зупинити дестабілізацію ситуації на Сумщині, яка здійснюється російськими спецслужбами.

Пряму трансляцію у себе на сторінці у ФБ веде "Революційне".

Так, сотник 20 сотні ДУКу Сергій Супрун розповів, що в Сумах навмисно дестабілізують ситуацію, створюючи ситуацію контрольованого хаосу. 

Супрун закликає владу почути їх, інакше доведеться невдовзі слухати вибухи російських снарядів в ще одній області.

Сотник 18 сотні також повідомив можновладцям інформацію про те, хто саме був ворогами вбитого нещодавно в Сумах Олександра Іваніни, який боровся з криміналом і проросійською нечистю. І хто міг бути зацікавленим в його смерті.

Супрун серед інших назвав Андрія Деркача, якого в США у відкриту назвали агентом ФСБ і який має величезний вплив на Сумщині.

Також націоналіст згадав начальника кримінальної поліції Сумщини Валерій Строкача, начальника карного розшуку МВС Вадима Дзюбинського. 

“Сумська область потребує введення надзвичайного стану, щоб зберегти державність та територіальну цілісність України”, — наголосив Супрун.

Привів націоналіст також і приклад антиукраїнської реакції з боку деяких “слуг народу”: це поведінка нардепа Дмитрука — біологічної істоти, який назвав хлопців дегенератами. Та так званого депутата Арахамії, який вимагає покарати не вбивць Іваніни, а націоналістів, які припиняли антиукраїнську агітацію так званих журналістів з телеканалу НАШ.

Зазначимо, що в акції під будівлею Офісу президента беруть участь представники багатьох націоналістичних сил. Зокрема, окрім Правого сектору на Банковій присутні представники батальйонів ОУН, Айдар, також ОУН (м), партії Свобода, С14.

Націоналісти тримають плакати на яких називаються інші агенти кремля: мер Дніпра Борис Філатов та сірий кардинал цього обласного центру Геннадій Корбан.

Читайте також:
Політика
Переобрання голови держави, ймовірно, може відбутися навесні наступного року. Серед можливих дат — 31 березня.
06.11.2023, 13:18
Політика
"Слуги неукраїнського народу" готуються забрати військовий податок (ПДФО) у громад, адже Зе-команді треба якось жирувати на крові.
16.09.2023, 19:06
Політика
На другому році повномасштабної війни РФ проти України представники Зе-команди перестали соромитися правди й говорять про відверте.
09.09.2023, 21:10
Опінії
Гарант Конституції України мусить невідкладно поставити свій підпис під важливими для нашої державності законами.
13.03.2022, 17:56
Політика
Завтра в Києві, о 16.00 збираються поховати кривосуддя.
11.12.2020, 17:17
Політика
І з початком повномасштабного вторгнення ситуація з лісами України погіршилася.
вчора, 16:25