Не Тищенком єдиним... "Паша Мерседес" відсвяткував 60-річчя

ПОЛІТИКА
21 квітня, 11:15
Не Тищенком єдиним... "Паша Мерседес" відсвяткував 60-річчя

Митрополит УПЦ МП "Паша Мерседес" у локдаун з розмахом відсвяткував 60-річчя

Скандально відомий настоятель Києво-Печерської Лаври, митрополит ФСБ московського патріархату Павло, більше відомий як "Паша Мерседес", помпезно відсвяткував своє 60-річчя. До його резиденції в монастирі вранці 19 квітня приїхало близько сотні людей, карантинних обмежень вони не дотримувалися (напевно, віра не дозволяє).

Поблизу резиденції митрополита біля Хрестовоздвиженської церкви на Подолі журналісти ТСН помітили багато припаркованих елітних автівок.

Загалом, як підрахували журналісти, вранці привітати митрополита приїхали приблизно 100 людей. Гості були без масок, обіймалися та цілувалися.

Одним із перших розцілувати митрополита Московського патріархату в броньованому Mercedes-Benz G-Class зі спецсигналами приїхав Олександр Лукашик – тимчасовий повірений у справах Росії в Україні.

Не Тищенком єдиним...

Там помітили колишніх і чинних політиків, зокрема експрем'єр-міністра України Валерія Пустовойтенка та колишню нардепку від "Народного фронту" Тетяну Донець. Остання привезла митрополиту Павлу набір брендового посуду в дерев'яному ящику. На заході вона пробула приблизно  пів години.

Кілька років тому настоятель Києво-Печерського монастиря став героєм світської хроніки. Тоді він святкував куди розкішніше. Серед гостей були прем'єри та народні депутати, олігархи й супермоделі. І подарунки були цікаві - на п'ятдесят років він отримав "Мерседес" бізнес-класу останньої моделі.

5 років тому у мережі з'явилося відео, на якому Владика Павло виправдовує свого водія перед столичними поліцейськими. Ті намагались оштрафувати кермувальника за порушення правил дорожнього руху. Натомість панотець присоромив правоохоронців, що не були в неділю в церкві, і наказав своєму водію їхати.

Нещодавно скандальний Настоятель Києво-Печерської лаври Павло розповів, як відпустив гріхи маніякові Анатолію Онопрієнку і не здав його поліції.

За словами Павла, він відпускав гріхи маніякові Онопрієнку до того, як його затримали. А не здав його міліції, позаяк нібито хотів привести маніяка до покаяння.

Як бачимо, офіцерам ФСБ  Метрополитам МП закон не перепона, вони не поважають ні законів держави, ні законів Божих.

Читайте також:
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05
216 американських конґресменів із лав Демократичної партії США ухвалили закон про перетворення столиці країни на новий штат.
23 квітня, 13:03
Тисну руку, обнімаю !
21 квітня, 13:05
Прем'єр Вірменії основою зовнішньої безпеки Вірменії назвав військовий союз з Росією.
14 квітня, 15:56