Не у Дубаї: попередник Буданова показав, як воює з рашистами

ВІЙНА
08 квітня, 19:01
Не у Дубаї: попередник Буданова показав, як воює з рашистами

44-річний ексочільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василь Бурба вступив до лав Територіальної оборони Києва.

Як стверджує наш колега і головний редактор видання "Цензор.Нет" Юрій Бутусов, попередник Кирила Буданова воює у складі зведеного загону, приданого одній із військових частин у напрямку Ірпеня та Лютежа.

Сам Василь Бурба оприлюднив у мережі світлину з фронту, довівши, що не перебуває закордоном у Дубаї, як бездоказово заявив радник голови Офісу Президента України Олексій Арестович.

«У складі його [Бурби – прим. ред.] підрозділу – двоє загиблих та четверо поранених. Тобто ОП свідомо оббріхує людину, яка на відміну від усіх співробітників ОП брала участь у бойових діях. Перевірити, що Бурба в Україні й не тікав не складно. Я не хотів це писати зараз, але все в чому звинувачував Бурба владу перед війною повністю підтвердилося. Керівництво країни внаслідок отримання хибної розвідувальної інформації не готувало країну до війни, не провело ні збори ТРО, як це було у квітні 2021-го, ні збори оперативного резерву, який мають збирати раз на рік, і навіть вводило громадян в оману розповідаючи, ніби війну вигадують на Заході й у травні ми усі будемо спокійно їсти шашлики.

Де ж ваш начальник комітету по розвідці Руслан Демченко, чому його не помітно, як там його друзі у Москві, чому він ввів в оману країну про російський напад? Чому керівництво не надало наказ про підрив мостів через Чонгар, які були підготовлені до підриву у будь-який момент? Чому не розгорнули значну частину військ на напрямках ударів противника, що призвело до захоплення ворогом без бою Мелітополя та Бердянська та швидкого оточення Маріуполя? Де ваш член політради Слюсарєв, який втік в Росію 18 лютого, хто коли розкаже, які на нього будуть санкції, чи він занадто цінний? Де вами призначені генерали Наумов і Криворучко, чому того, хто "кришував" 3 останніх рок контрабанду, ви позбавили лише звання, тому що він втік із країни, але не видали ордер на арешт? Хто допоміг втекти з центру Києва куму Путіна Медведчуку, та скільки полонених змогла б виміняти Україна на Медведчука?», – написав Юрій Бутусов на своїй Facebook-сторінці.

Також головний редактор "Цензор.Нет" закликав Банкову не тільки негайно провести перевірку та повідомити, де був Бурба і що робив з 24 лютого, а й дати оцінку гучним заявам Арестовича.

«Тому, хто сидить там, в Офісі Президента, краще думати перед тим, щó казати. Ви можете вішати собі звання та медалі за сидіння у кабінеті, але не ганьбіть країну принизливою брехнею. Люди воюють, підтримують владу і б'ються за державу, а не за ваші балакучі язики, які так часто змінюють напрямок руху, і від "всеосяжного перемир'я" та муркотіння з Путіним і Козаком раптом перефарбовуються на патріотів», – підсумував Юрій Бутусов.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", що українським розвідникам, які готували спецоперацію по захопленню терористів із ПВК "Вагнер", свідомо анулювали закордонні паспорти.

Читайте також:
Війна
Як побудована машина пропаганди? Маріупольський досвід.
21 червня, 20:34
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили поновили інформаційний тиск на українців південних регіонів, погрожуючи штурмом великих міст.
30 травня, 20:27
Війна
Керівництво Організації Об'єднаних Націй розкритикувало московитів щодо необґрунтовано звинувачення України у наявності біологічної зброї.
13 березня, 19:12
Світ
Ці дії спрямовані на посилення міграційної кризи на кордоні з Польщею
02.12.2021, 15:38
Політика
Львівські депутати та чиновники зовсім не вивчали українську історію.
22.10.2021, 16:14
Опінії
Наперекір путінській мантрі про "адін народ", Кремль рішуче веде антиукраїнську пропаґанду, зухвало переписуючи історію.
02.09.2021, 09:13