Не вживайте «Coca-Cola» – це отрута для вашого здоров'я!

12.07.2022, 17:01
Не вживайте «Coca-Cola» – це отрута для вашого здоров'я!
Фото: Facebook

Вигаданий і запатентований фермером з американського штату Джорджія у XIX столітті солодкий газований напій шкодить метаболізму.

Про результати відповідного дослідження повідомила угорський гастроентеролог Юдіт Форґач, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як стверджує фаховий науковець у галузі медицини, "Coca-Cola" і подібні рідини ("Pepsi", "Coke" тощо) дуже кислотні, рівень pH на одну точку вище за кислотність автомобільного акумулятора.

Ось чому вказані напої зчаста краще підходять не для вживання людиною, але для очищення різних поверхонь, тобто як замінник токсичних хімічних речовин.

«Серед людей, які вживають безалкогольні напої, як "Coca-Cola", ризик інфаркту та інсульту на 48% вищий, ніж у тих, хто взагалі не вживає такі напої, або принаймні не частіше 100 мілілітрів на місяць. Про це свідчить наше дослідження у науковому журналі "Respirology", де викладено результати вживання кольорових газованок молоддю віком 12-35 років обох статей. Нам вдалося довести, що постійне (щоденне) вживання "Coca-Cola" може навіть порушити природну роботу легенів і дихальних шляхів, викликавши астму. Так, якщо раніше вказаний напій спричиняв розлади шлунково-кишкового тракту, то тепер з'ясовано, що під загрозою дихальна система людини», – стверджує Юдіт Форґач.

Крім того, на думку угорського гастроентеролога, "Coca-Cola", "Pepsi" чи "Coke" у країнах так званого "третього світу" коштують дешевше за чисту воду, а все тому, що компанії-власники перелічених брендів використовують "інвазійну PR-пропаганду".

«Після того, як безалкогольний забарвлений газований напій потрапив до людського організму, починаються руйнівні процеси, спричиняючи втрату кальцію в кістках. Спершу, вуглекислота подразнює шлунок, який самостійно намагається здолати розлад, залучаючи власну кислоту з перевищеним рівнем кальцію. У підсумку, кістки та м'язи слабшають, надалі може розвинутися атрофія. Крім того, "Coca-Cola" містить і фосфорну кислоту, яка додатково пом'якшує кістки, роблячи їх ламкими», – зазначає Юдіт Форґач.

Отже, що ж відбувається з нашим організмом після вживання будь-яких безалкогольних газованих солодких напоїв, а не тільки "Coca-Cola"? Розберемо процес хронологічно:

  • за 10 хвилин у шлунково-кишковому тракті фосфорна кислота (Е338), кофеїн і цукор чи цукрозамінники (E150D, E951, E952) викликають агресивну реакцію;
  • за 20 хвилин відбувається стрибок рівня інсуліну у кровотоку, тоді як печінка перетворює весь отриманий із напоєм цукор на жир;
  • за 40 хвилин зіниці очей розширюються, артеріальний тиск підвищується, оскільки печінка збільшує рівень цукру у крові, аденозинові рецептори стають пошкодженими, запобігаючи сонливості;
  • за 45 хвилин збільшується вироблення гормону дофамін, який стимулює центр задоволення мозку (ця реакція подібна на ту, що викликає героїн);
  • за 1 годину фосфорна кислота зв'язує кальцій, магній і цинк у шлунково-кишковому тракті, надаючи додатковий поштовх кислотній реакції;
  • за 2 години спожита рідина виходить разом із сечею, виводячи назовні кальцій, магній і цинк, які є компонентами наших кісток, а також натрій.

У зв'язку з вищевикладеним наголосимо, що "Coca-Cola", "Pepsi" чи "Coke" беззаперечно дуже корисний продукт, але не для споживання як напій, а виключно як засіб для очищення поверхонь чи видалення плям й іржі з хромованих деталей автомобілів.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", постійне вживання коли також може викликати діабет 1-го типу, від якого найперше страждають діти.

Читайте також:
Полтава
Упродовж 8-15 лютого у місті зареєстровано 1163 випадки захворювань. Більшість із них — 768 дітей віком до 17 років із діагнозом ГРВІ.
16 лютого, 07:16
Світ
У російських газованих напоях виявили підсолоджувачі, які можуть викликати рак.
19.10.2023, 14:21
Життя
Через те, що амброзія – особливий алерген, вона має дуже високу (одну з найсильніших) негативну дію на організм людини.
29.08.2023, 19:04
Життя
Якщо діти віком до 3-х років понад 4 години дивляться у планшет, ноутбук чи телевізор, вони можуть вирости інтелектуально обмеженими.
25.08.2023, 19:04
Життя
Це важливий внесок у вдосконалення імунотерапії раку.
15.08.2023, 13:33
Життя
Навіть 90-хвилинна зміна розкладу сну може спричинити зміни кишкових бактерій, підсилюючи ризики розвитку ожиріння та серцевих захворювань.
05.08.2023, 09:23