Як відновити нервові клітини та покращити роботу мозку

19 листопада, 09:22
Як відновити нервові клітини та покращити роботу мозку

Цей процес назвали нейрогенезом

У ХХ столітті вчені були переконані, що мозок дорослої людини — повністю сформований і незмінний. І що ланцюги нервових зв'язків, які утворилися в ході розвитку людини, змінити не можна — мовляв, нервові клітини можуть лише відмирати. Недавно науковці відкрили механізм нейрогенезу. Тобто появи нових взаємозв'язків у мозку дорослої людини, повідомляє Психологія здоров'я.

"Нині вже доведено, нові нейрони народжуються протягом усього життя, їх оновлення лише трохи сповільнюється після 40 років.  Але нам ніхто не заважає впливати на цей процес, стимулювати його, відсуваючи, а то й унеможливлюючи процес дегенерації мозку", - йдеться в повідомленні.

Що допомагає прискорити процес нейрогенезу ?

Фізична активність, збільшення інтервалів між їжею, відмова від алкоголю, безперервне вивчення чогось нового. І, зрозуміло, дзен у житті, оскільки стрес, особливо хронічний, знищує нейрони.

Тож заклик заспокоїтися, як і раніше, актуальний. 

І якщо хочете заморочитися з приводу його коректності, він буде звучати негаразд: «заспокойся, нервові клітини не відновлюються», а так: «заспокойся, ти сповільнюєш нейрогенез».

вибір редакції
Читайте також:
Завдяки фемінізму чоловікам намагаються нав'язати деформоване бачення світу.
22 листопада, 21:55
Під впливом трендів українці закуповують чудернацькі фрукти та овочі, навіть не уявляючи, які багатства зростають на нашій рідній землі.
11 жовтня, 14:44
Також вони мають найздоровіші серця
03 червня, 11:05
«Якщо ви робите те, що робили завжди, отримаєте те, що завжди отримували», – Генрі Форд.
01.04.2020, 11:55
За вихідні біткойн упав більш ніж на 20% від своєї вартості
вчора, 19:46
Дев'ять років життя жінка провела у підпільній боротьбі, а ще 14 – в радянських концтаборах
вчора, 15:00