Не здавайтеся ніколи

25 березня, 15:45
Не здавайтеся ніколи

Велика Едіт Піаф. У неї був не тільки прекрасний голос, а й прекрасне, щире серце!

«Кілька років тому, коли я співала в «ABC», одного вечора я спустилася в бар, за два кроки від мюзик-холу, щоб випити чашку кави. Сидячи біля стійки, я побачила у вікно жінку, що проходила по вулиці, в погано зшитому габардиновому пальті. У руках вона несла якийсь пакунок. Я б не звернула на неї уваги, якби не помітила зацькованого погляду зневіреної людини.

Я не рушила з місця, розмірковуючи, що могло привести її в такий стан? Раптом вона знову пройшла повз кафе. Вона віддалялася маленькими, швидкими кроками. Наче бігла від чогось, у руках у неї вже нічого не було. Я вискочила надвір. Напружуючи зір, пройшла темним провулком. У глибині одного підворіття я помітила пакунок. Це був невеликий ящик з-під фруктів, набитий лахміттям, а всередині спало, немов янголятко, новонароджене немовля! Я обернулася і побігла, як божевільна!

Я наздогнала нещасну, схопила її за руку і суворо сказала:

«Зараз поверніться за ним. І не соромно вам! - Я образила її, вона заплакала. «Не кличте поліцію. Не кличте, благаю вас..» — безперервно повторювала вона.

Я відвела її в провулок, поклала їй на руки дитину і вислухала історію, банальну, звісно. Її спокусили і покинули, вона народила, а сім'я викинула її на вулицю...

Тут заплакала я. Вона була така молода. Їй ще не було дев'ятнадцяти років! Така худенька, така маленька.

Я сказала їй: «Зачекайте мене тут». Піднялася до своєї вбиральні, заповнила чек, бігом спустилася вниз і засунула їй у руку.

Я сказала:

«Ніколи не впадайте у відчай. Якщо вам щось знадобиться, натисніть дзвінок біля моїх дверей. Вам відкриють і мій дім буде вашим».

Вона глянула на чек мільйон! Я тільки почула: «О, мадам! Мадам..». І вона побігла.

Через два роки вона мені написала, що вийшла заміж. Свою дочку назвала Едіт. У конверті був маленький медальйон-амулет — з єдиним вигравіюваний словом: «Спасибі».

Цей медальйон завжди при мені» — розповіла Едіт Піаф.

Читайте також:
Війна
Поки чиновники із депутатами всіх рівнів набивають свої кишені грошвою, українці віддають останнє. Ми живемо у різних світах.
16 травня, 12:31
Полтава
Коли нація згуртована спільною ідеєю, ворогам (зовнішнім і внутрішнім) її не перемогти. Українці це доводили неодноразово в історії.
24 березня, 18:11
Полтава
Кожна гривня, передана на потребу захисників, вартує сотні. Особливо, коли жертвують найменші українці, чиє життя боронять фронтовики.
17 січня, 14:23
Полтава
Коти, собаки і кури перебували на обмеженій зусібіч водою території практично в ізоляції. На допомогу прийшли рятувальники з волонтерами.
14.12.2023, 12:48
Позиція
Пастир Дмитро Лаптєв з членами Останнього Бастіону відвідали деокуповані території. На яких проживають покинуті Зеленським люди.
15.11.2023, 08:06
Полтава
Учні Наукового ліцею № 3 міста Полтави зібрали 240 тис ₴ на дрон для ЗСУ.
18.10.2023, 15:17