Небайдужі італійці закликають Україну втрутитись у справу нацгвардійця Марківа

СВІТ
24.09.2019, 07:55
Небайдужі італійці закликають Україну втрутитись у справу нацгвардійця Марківа

Раффаеле делла Валле — адвокат бійця Національної гвардії Віталія Марківа закликав владу України звернути увагу на свого підзахисного.

Про це італійський правозахисник заявив в інтерв'ю виданню «Радіо Свобода». Адвокат Віталія Марківа наголосив, що у зв'язку з незацікавленістю офіційного Києва у справі власного громадянина, останньому загрожує позбавлення волі до 24 років ув'язнення.

Прокуратура міста Павія звинувачує українського нацгвардійця у нібито вбивстві італійського фотожурналіста Андреа Роккеллі в травні 2014 року під Слов'янськом. Адвокат Віталія Марківа наголосив, що справа є надуманою, оскільки немає жодних доказів причетності українського військовослужбовця до згаданого інциденту.

Саме тому Раффаеле делла Валле радить Президенту України та Верховній Раді заявити про свій протест на несправедливий вирок. «Інакше у світі буде панувати меседж суддів Павії, що в Україні воює "армія найманих злочинців" під командуванням криміналітету, а Росія лише "звільняє" територію від них», — підсумував італійський адвокат.

Читайте також:
Понад 90% громадян Іран пройшли через тести на виявлення вірусу. Такого охоплення немає в жодній іншій країні світу.
вчора, 14:36
Москва розробляє багаторівневі та багатокрокові плани.
вчора, 09:45
Американську глобальну сигаретну корпорацію "Philip Morris International" звинуватили у саморекламі на тлі коронавірусної пандемії.
04 квітня, 11:10
Уряд Литовської Республіки посилює карантинні заходи з метою зменшити навантаження на систему охорони здоров'я через спалах коронавірусу.
04 квітня, 10:15
Команда Спеціальної повітряної служби Британської Армії провела антитерористичний рейд на півночі Багдаду.
04 квітня, 09:20
Суперечки щодо пам'ятника точилися ще з літа 2019 року.
03 квітня, 12:31