Нехай у Зеленського пошукають

КРИМІНАЛ
24.10.2022, 13:25
Кирило Шевченко
Кирило Шевченко

НАБУ розшукує трьох посадовців АБ «Укргазбанк», причетних до розкрадання понад 200 млн грн

Йдеться про ексголову правління «Укргазбанку», одного з заступників «Укргазбанку» та заступника директора департаменту по роботі з корпоративними віп-клієнтами цієї держустанови, - повідомляє пресслужба НАБУ.

Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваних у кримінальному провадженні № 52019000000000143 від 20.02.2019 за фактами вчинення службовими особами АБ «Укргазбанк», у складі організованої групи, розтрати коштів цього банку, шляхом зловживання службовим становищем, та службового підроблення.

Нехай у Зеленського пошукають_1Нехай у Зеленського пошукають_2Нехай у Зеленського пошукають_3

Про підозру їм повідомили ще на початку жовтня, однак в спеціальному порядку, бо місцеперебування цих осіб було невідоме. Відтоді підозрювані ігнорували виклики до слідчого, через що їх було оголошено в розшук.

НАБУ і САП повідомили про підозру ексголові НБУ Кирилу Шевченку та іншим посадовцям Укргазбанку. За версією слідства, він, перебуваючи на посаді спочатку першого заступника, а згодом голови правління Укргазбанку, володіючи інформацією про укладені з великими клієнтами договори банківського обслуговування, використав її для розкрадання грошових коштів.

З цією метою службові особи банку забезпечили укладення фіктивних договорів із фізичними та юридичними особами, які нібито будучи «агентами» банку залучили до нього великих клієнтів. За такі «агентські послуги» банк щомісячно незаконно виплачував «винагороду» цим особам.

Слідством встановлено, що впродовж 2014-2019 років за цією схемою 52 фіктивним агентам безпідставно перераховано грошові кошти державного банку в сумі понад 206 млн грн. Псевдопосередниками ж виявилися фізичні особи-підприємці, самозайняті та юридичні особи. Більшість із них зареєстрували виключно для участі у наведеній схемі: після отримання коштів ці суб'єкти припиняли свою діяльність, і не здійснювали іншої активності, крім зазначеної у фіктивних актах виконання послуг.

Нехай у Зеленського пошукають_4

4 жовтня голова Національного банку Кирило Шевченко подав на розгляд президенту України заяву про відставку.

Верховна Рада 6 жовтня, підтримала проект постанови про звільнення Кирила Шевченка з посади голови Національного банку України.

При цьому голова Нацбанку не був присутнім на засіданні парламенту, тому його звільнили «у турборежимі» – виступали лише депутати.

За даними джерел "Українських новин", Кирило Шевченко вже кілька тижнів перебуває за межами України.

Незабаром його буде оголошено у міжнародний розшук.

Незрозуміло тільки, яким чином він 4 жовтня подав заяву про звільнення «за станом здоров‘я».

Це справжнє обличчя команди Володимира Зеленського.

Саме тому Зеленський два роки блокував призначення незалежного антикорупційного прокурора.

Зеленський рятував від тюрми Татарова, Єрмака, Шевченка, Коломойського, Трухіна та інших членів ЗЕКОманди.

В той час, коли українці збирають на бронежилети, рації, автомобілі, дрони та тепловізори - зелені виродки щодня грабують Україну і навіть війна їх не змогла зупинити.

Чекаємо на продовження справи Татарова, Коломойського, Єрмака та інших друзів найвеличнішого лідора Всесвіту.

У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.

Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.

Останній Бастіон, як одна із волонтерських фундацій, разом з волонтерами, представниками Україноорієнтованих політичних партій, громадських об'єднань, готовий виступити ініціатором об'єднавчого процесу волонтерської спільноти задля формування політичної сили, здатної захистити, відбудувати, та спрямувати Україну у лоно рівних розвинутих держав Європейського Союзу, та світової спільноти, при цьому забезпечивши права і свободи громадян.

Читайте також:
Кримінал
Внаслідок продажу електроенергії за заниженою ціною держпідприємство втратило 93,76 млн грн.
вчора, 14:38
Війна
Зеленський хоче підкреслити свою боротьбу з корупцією напередодні переговорів про вступ до ЄС
04 лютого, 14:35
Кримінал
Ексочільника ДФС Романа Насірова та його радника підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 722 млн гривень
03 лютого, 11:48
Опінії
Реальне керівництво митницею належало Черкасському, без його звільнення кадрові ротації будуть профанацією
02 лютого, 09:25
Політика
Дружина впливового СБУшника вражає мережу казковими статками
01 лютого, 11:05