Некомпетентний плагіатор: Зеленський поцупив номер із роялем

11.01.2021, 10:12
Некомпетентний плагіатор: Зеленський поцупив номер із роялем

Головний "слуга народу" не може утриматися від того, аби не присвоїти собі чуже.

Як виявилося, найвідоміший номер "Кварталу 95", де Володимир Зеленський і Юрій Крапов грають на роялі статевими органами, вкрадений.

Відповідну інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив генеральний директор рекламної агенції "DIVA Production" Дмитро Чекалкин.

Сценка маловідомих американських гумористів, датована 1971-м роком, і один в один збігається з найганебнішим номером Зеленського. 

«Ці "креативщики" крали ще до приходу у політику і "Великого будівництва". Чого тоді дивуватись, що вони у владі присвоюють собі заслуги опонентів», — слушно запитує Дмитро Чекалкин.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Зеленський забув про "Всенародне опитування", на яке витрачено 100 мільйонів гривень.

Читайте також:
Опінії
До епітафії почилому в бозі Гафту.
17.12.2020, 08:49
Опінії
Ще один крок до безпам'ятства.
25.08.2020, 13:44
Війна
Кремль продовжує намагатися спотворити свої справжні цілі
10:15
Війна
Наш головний редактор Дмитро Савченко, який з 24 лютого перебуває на фронті боронячи Україну, отримав нагороду за свій Чин на передовій.
09:29
Війна
Найгарячіша ситуація для українських захисників у Донецькій області на Авдіївсько-Бахмутському напрямку, де ворог гатить з усього, що має.
07:07
Світ
Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.
вчора, 20:56