Система, яка зламала Зе!

Опінії
09 січня, 12:37
Система, яка зламала Зе!
Фото: Google

Володимир Зеленський не виконав жодної зі своїх передвиборчих обіцянок, вдало пристосувавшися до умов олігархічної системи у державі.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Політика справа дорослих. І не дарма, адже політик — це управлінець, якого дорослі та відповідальні громадяни наймають на роботу.

На жаль, не всі з них самі відповідальні, не завжди усвідомлено і не завжди наймають на роботу — іноді просто призначають своїм начальником без відповідного фаху.

І на цій посаді він не наш друг, член сім'ї, актор, аніматор або просто класний хлопець, який раптом вирішив привітати нас усіх із Новим роком та придумав для цього ось такий креативний сюжет. Він — найнятий народом головний менеджер виконавчої влади, гарант Конституції й головнокомандувач.

Відтак діалог політик повинен вести зі своїми дорослими роботодавцями. У кінці року підбивати підсумки й давати звіт про виконану роботу, про виконання завдань, що стоять перед країною, й обіцянок даних ним під час виборів.

Жоден з колишніх президентів із цим не справлявся. І теперішній не став, на жаль, винятком.

Коли посадова особа замінює розмову з дорослими на "мімішну розмову" з дітьми, це махрова спекуляція емоціями. Зворушливо сюсюкати з дітьми, які не усвідомлюють усіх реалій життя і їм просто подобається брати участь у цій рекламній грі з дядьком президентом, куди легше ніж вести діалог з дорослими, які делегували тобі владу і які можуть поставити тобі незручні питання.

Вже не перша весна давно пройшла, а де "посадки"? Епоха бідності закінчилася і тому знову ростуть тарифи й ціни, як і раніше?

Де покращення бізнес-клімату та податкова реформа замість державної фіскалізації й чиновницького рекету підприємців? Чому знову протестує малий бізнес?

Що, поговорив із Путіним, в очі йому подивився, домовився про мир? Про повернення Криму і про деокупацію Донбасу?

Чому ти не ліквідував корупційну державну систему, а зайняв у ній заготовлений для тебе кабінет і прикриваєш тих, хто з твоїх підлеглих попався "на гарячому"? Коли боротьба з корупцією перестане бути "спортивною риболовлею" — зловили, сфотографували, відпустили?

Віддав президентську дачу дітям або заселився туди сам зі своїми дітьми? Переїхав з Банкової у сучасний офіс або як і раніше, як і попередники мчиш туди кортежем із Конча-Заспи?

І ще багато питань на які пан президент не може дати чіткої відповіді.

З дітьми пограти у доброго дядю казкаря, перед телекамерами, звичайно легше —  красива і мила картинка. А от від незадоволених дорослих можна і повідомлення про відставку отримати, й тут вже не до свята.

Читайте також:
Самодіяльний нарцис у ролі президента воюючої країни
вчора, 15:45
Понад 2 місяці у Запоріжжі немає міського голови, а його функції виконує особа з сумнівним послужним списком.
вчора, 12:57
Володимир Зеленський, який перенюхався невідомо яких речовин, наговорив масу дурниць і марно сподівається уникнути за це відповідальності.
вчора, 11:12
Спроба достукатися до приятеля, який два з половиною роки тому втратив орієнтацію
27 листопада, 13:45
Вісім років Революції Гідності : правда про пам'ятник героям в Полтаві, якого немає і не буде...(за влади клептократів)
22 листопада, 10:58
Українське суспільство, яке повалило комуністичну диктатуру і режим Віктора Янковича, потроху і непомітно гниє й самознищується.
22 листопада, 08:09