Нелегалам COVID-19 не страшний: ЄС профінансує будівництво нових таборів для мігрантів

СВІТ
30.03.2021, 11:37
Нелегалам COVID-19 не страшний: ЄС профінансує будівництво нових таборів для мігрантів
Фото: Teller Report

Схоже на те, що колективні органи влади об'єднаної Європи відмовляються вчитися на власних і чужих помилках, зокрема у питаннях міграції.

5 нових тимчасових таборів для проживання прохачів притулку з країн Азії та Африки невдовзі спорудять на території Греції.

Про це під час відвідин островів Лесбос і Самос заявила уповноважена з питань внутрішніх справ Європейського союзу Юлва Йоганссон, передає "The Guardian".

За словами єврочиновниці, фінансувати масштабний проєкт буде не тільки Брюссель, але і декілька зацікавлених благодійних організацій.

«Ми вирішили надати 250 мільйонів євро допомоги, щоби полегшити життя цих кількох тисяч біженців. За ці гроші невдовзі збудують 5 комфортних таборів на егейських островах Лесбос, Самос, Хіос, Кос і Лерос», – заявила Юлва Йоганссон.

При цьому думки місцевих мешканців – греків – не спитав ані чинний уряд країни, ані тим паче представниця Євросоюзу.

«Нам пропонують рецепт довготривалої катастрофи. Ось ці табори – європейський аналог Ґуантанамо, за які ЄС не відповідатиме, перекладаючи всю відповідальність на Грецію. Ми не хочемо грошей на нові табори, нехай ці біженці забираються геть із нашої землі», – прокоментував ситуацію губернатор грецького регіону Північно-Егейські острови Костас Муцуріс.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно американський президент розпорядився випустити з в'язниць тисячі нелегалів.

Невдоволені греки протестують проти будівництва нових таборів для нелегалів (29.03.2021)
Невдоволені греки протестують проти будівництва нових таборів для нелегалів (29.03.2021)
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Миротворці НАТО в Косово готові втрутитися, якщо стабільність між Сербією та Косово опиниться під загрозою
18 серпня, 10:50
Світ
Йдеться про миротворців у складі сил KFOR (Міжнародні сили з підтримки миру в Косові під проводом НАТО)
03 серпня, 16:28
Світ
Лідер боснійських сербів сподівається на поміч Владіміра Путіна і Дональда Трампа у демонтажі так званої "порохової діжки" Європи.
29 червня, 09:05
Світ
Наступним осередком напруги після російської агресії в України, ймовірно, буде конфлікт між Грецією та Туреччини в Егейському морі.
13 червня, 17:00
Світ
Інженерні війська Грецької республіки розпочали фортифікацію сухопутної ділянки державного кордону з сусідньою Туреччиною.
11 червня, 07:00
Світ
Парламент Республіки Албанія обрав нового голову держави, кандидатуру якого офіційно висунула провладна Соціалістична партія.
06 червня, 08:07