Нелегалам COVID-19 не страшний: ЄС профінансує будівництво нових таборів для мігрантів

СВІТ
30 березня, 11:37
Нелегалам COVID-19 не страшний: ЄС профінансує будівництво нових таборів для мігрантів
Фото: Teller Report

Схоже на те, що колективні органи влади об'єднаної Європи відмовляються вчитися на власних і чужих помилках, зокрема у питаннях міграції.

5 нових тимчасових таборів для проживання прохачів притулку з країн Азії та Африки невдовзі спорудять на території Греції.

Про це під час відвідин островів Лесбос і Самос заявила уповноважена з питань внутрішніх справ Європейського союзу Юлва Йоганссон, передає "The Guardian".

За словами єврочиновниці, фінансувати масштабний проєкт буде не тільки Брюссель, але і декілька зацікавлених благодійних організацій.

«Ми вирішили надати 250 мільйонів євро допомоги, щоби полегшити життя цих кількох тисяч біженців. За ці гроші невдовзі збудують 5 комфортних таборів на егейських островах Лесбос, Самос, Хіос, Кос і Лерос», – заявила Юлва Йоганссон.

При цьому думки місцевих мешканців – греків – не спитав ані чинний уряд країни, ані тим паче представниця Євросоюзу.

«Нам пропонують рецепт довготривалої катастрофи. Ось ці табори – європейський аналог Ґуантанамо, за які ЄС не відповідатиме, перекладаючи всю відповідальність на Грецію. Ми не хочемо грошей на нові табори, нехай ці біженці забираються геть із нашої землі», – прокоментував ситуацію губернатор грецького регіону Північно-Егейські острови Костас Муцуріс.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно американський президент розпорядився випустити з в'язниць тисячі нелегалів.

Невдоволені греки протестують проти будівництва нових таборів для нелегалів (29.03.2021)
Невдоволені греки протестують проти будівництва нових таборів для нелегалів (29.03.2021)
вибір редакції
Читайте також:
Нащадки останнього короля Югославії звернулася з офіційним листом до уряду Чорногорії з вимогою відновлення майнових прав.
21 липня, 08:47
Спільні інфраструктурні проєкти, реалізовані Софією та Атенами, відповідають цілям так званої Ініціативи трьох морів.
09 липня, 08:37
Румунія, Болгарія, Хорватія і Кіпр невдовзі долучаться до угоди Про скасування паспортного митного контролю між країнами ЄС.
06 червня, 16:53
Боячись справедливого вироку, ексбійці "Армії визволення Косова" просять президента США втрутитися у судовий процес над своїми командирами.
26 березня, 10:24
Етнічного бошняка Фікрета Абдича, звинуваченого Хорватією у воєнних злочинах, обрали головою муніципалітету Велика Кладуша.
18.11.2020, 08:59
Албанія та Греція готові до дипломатичного вирішення давньої прикордонної суперечки в Іонічному морі за допомогою Міжнародного суду.
22.10.2020, 09:32