Керівництво ЄС запровадить «паспорт вакцинації» з червня 2021 року

СВІТ
18 березня, 10:38
Керівництво ЄС запровадить «паспорт вакцинації» з червня 2021 року

Вищий орган виконавчої влади Європейського союзу має намір запровадити спеціальний документ для "полегшення подорожей" Старим світом.

Його зміст інформуватиме прикордонників і митників про проходження туристами вакцинації, відсутності або перенесення коронавірусу, повідомили на сторінці Європейської комісії у Twitter.

Сам документ діятиме з 1 червня поточного року на всій території ЄС у вигляді єдиного цифрового свідоцтва про інфекційну безпеку або "зеленого сертифіката" (Digital green certificate), відомого ще як "паспорт вакцинації".

У Брюсселі сподіваються, що його запровадження дозволить полегшити пересування між європейськими країнами та відновить економічну спроможність занепалої на час пандемії COVID-19 туристичної галузі.

Водночас про обов'язкову наявність указаного "паспорту вакцинації" у нелегальних мігрантів з Азії та Африки мови не йде.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що подібну практику взяла на озброєння влада нейтральної Швейцарії — в'їзд до країни без сертифіката про щеплення від коронавірусу буде заборонено.

Читайте також:
Після пожежі в COVID-лікарні Чернівців, рятувальники Полтави провели навчання на випадок аварії.
01 березня, 17:20
Компанія BMW Україна почала приймання замовлень на новий електричний кросовер iX, який має прибути в нашу країну до кінця року
07 травня, 14:48
Масові вбивства, групові зґвалтування, повальні грабунки
07 травня, 13:55
Діяльність Дейфа розвінчує міф про всепроникність ізраїльських спецслужб, які програють у зіткненні з ідейно переконаними противниками.
06 травня, 15:28