Неонацистські друзі «антифашиста» Мертветчука

ПОЛІТИКА
09.11.2021, 11:24
Неонацистські друзі «антифашиста» Мертветчука
Фото: bastion.tv

Делегація щойно обраних до парламенту ФРН депутатів від прокремлівської партії "Альтернатива для Німеччини" прибула до Києва.

Німецькі обранці-правопопулісти приїхали, щоби підтримати борця з "українським неофашизмом" Віктора Медведчука, звітує сайт "Опозиційної платформи – За життя".

Зазначається, що делеґати відвідали елітний маєток родини Медведчука, де нібито різко засудили кримінальні справи проти кума Путіна.

Крім того, представники німецької прокремлівської політичної сили навіть порівняли судовий процес щодо головного українофоба із переслідуванням Вацлава Гавела у Чехо-Словаччині в 1970-1980-х роках.

Водночас пресслужба ОПЗЖ чомусь уникає згадок про те, що партійці "Альтернативи для Німеччини" публічно сповідують неонацизм і ксенофобію, а також неодноразово з парламентської трибуни виправдовували злочинні дії гітлерівського Третього Райху.

Фактично, перед нами яскравий приклад маніпулятивної пропаганди, коли відвертих адептів нацистської ідеології записують до "антифашистів", а українофобів прирівнюють до дисидентів і борців із комуністичною гідрою.

А проте, той же Вацлав Гавел зіставний аж ніяк не з Медведчуком, а з українським патріотом Василем Стусом, якого кум Путіна свідомо відправив помирати у табори ГУЛАГу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "слуги неукраїнського народу" разом з ОПЗЖ продовжують боротися з мовою.

Читайте також:
Натомість присутність багатотисячного військового континенту своєї країни на Донбасі Вячєслав Володін упритул не помічає 8-й рік поспіль.
06:51
Підлітки окупованого росіянами Кримського півострову служитимуть у лавах Чорноморського флоту країни-агресора.
17 січня, 10:06
А потім зазомбовані кремлівською пропагандою підлітки йдуть розстрілювати однолітків й учителів, як було у Керчі та Казані.
30.12.2021, 09:36
МЗС відреагувало на заяву путіна про неповернення закордонних активів СРСР
13.12.2021, 17:53
Московітські пропагандисти запустили тезу про те, що відносини між США та Росією рухаються до «Карибської кризи 2.0».
10.12.2021, 15:42
Російські пропагандисти з Аваківського телеканалу "Наш" відзняли бабусю, якій немає за що жити.
08.12.2021, 15:33