Неонацистські друзі «антифашиста» Мертветчука

ПОЛІТИКА
09.11.2021, 11:24
Неонацистські друзі «антифашиста» Мертветчука
Фото: bastion.tv

Делегація щойно обраних до парламенту ФРН депутатів від прокремлівської партії "Альтернатива для Німеччини" прибула до Києва.

Німецькі обранці-правопопулісти приїхали, щоби підтримати борця з "українським неофашизмом" Віктора Медведчука, звітує сайт "Опозиційної платформи – За життя".

Зазначається, що делеґати відвідали елітний маєток родини Медведчука, де нібито різко засудили кримінальні справи проти кума Путіна.

Крім того, представники німецької прокремлівської політичної сили навіть порівняли судовий процес щодо головного українофоба із переслідуванням Вацлава Гавела у Чехо-Словаччині в 1970-1980-х роках.

Водночас пресслужба ОПЗЖ чомусь уникає згадок про те, що партійці "Альтернативи для Німеччини" публічно сповідують неонацизм і ксенофобію, а також неодноразово з парламентської трибуни виправдовували злочинні дії гітлерівського Третього Райху.

Фактично, перед нами яскравий приклад маніпулятивної пропаганди, коли відвертих адептів нацистської ідеології записують до "антифашистів", а українофобів прирівнюють до дисидентів і борців із комуністичною гідрою.

А проте, той же Вацлав Гавел зіставний аж ніяк не з Медведчуком, а з українським патріотом Василем Стусом, якого кум Путіна свідомо відправив помирати у табори ГУЛАГу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "слуги неукраїнського народу" разом з ОПЗЖ продовжують боротися з мовою.

Читайте також:
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
10 серпня, 17:18
Світ
Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.
20 липня, 17:56
Політика
Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.
15 липня, 19:01
Опінії
Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.
10 липня, 19:27
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30
Світ
Вже наступного тижня у Молдові офіційно буде заборонено трансляцію російської пропаганди
19 червня, 13:35