Нерестове загострення у браконьєрів Полтавщини

ПОЛТАВА
15 квітня, 08:23
Нерестове загострення у браконьєрів Полтавщини

Жадібність і бажання легкої наживи до в'язниці можуть довести. Порушникам нерестової заборони це доводять до відома вже після затримання.

Відповідний фотозвіт із Кременчуцьких плавнів оприлюднила пресслужба Державного агентства меліорації та рибного господарства України. Посадовці наполягають на тому, що водойми Полтавщини — під пильним наглядом природоохоронців.

Браконьєрів затримали під час чергового профілактичного рейду в акваторії Кам'янського водосховища у Кременчуцькому районі. Зазначається, що за минулі дні у порушників правил рибальства Полтавської області сталося чергове нерестове загострення «браконьєрського апетиту».

Зокрема, за вихідні рибпатрулем викрито мародера, який сітками наловив понад 200 рибин: пліток, карасів сріблястих, синців, окунів, плоскирку та ляща. Своїми діями громадянин завдав збитків рибним запасам країни на суму 753 тисяч гривень; тепер порушником займається поліція.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що в одному із ландшафтних парків на Полтавщині затримали браконьєра. Він завдав шкоди біоресурсам державі на суму 22,7 тисячі гривень.

Читайте також:
Полтава
Нерестова варта водоймами області триває. Порушники продовжують виловлювати біоресурси, завдаючи чималих збитків природі.
13 травня, 14:56
Полтава
Поціновувач незаконної риболовлі завдав шкоди українським біоресурсам на 175 тисяч гривень. Йому загрожують штрафні санкції.
06 травня, 14:45
Кримінал
Під час розслідування встановлено, що посадовець відібрав у власників транспорт на суму 11 мільйонів гривень. Тепер він постане перед судом.
02 травня, 20:38
Полтава
В акваторії Кам'янського водосховища правоохоронці впіймали чергового порушника нерестової заборони. Подія сталася неподалік Кременчука.
01 квітня, 20:42
Полтава
Станом на кінець березня в області діє нерестова заборона вилову риби на зимувальних ямах. Правоохоронці здійснюють профілактичні рейди.
22 березня, 08:21
Полтава
За минулу добу в області зареєстровано 22 пожежі, 15 з яких — підпали на відкритій місцевості. Тільки у Кременчуцькому районі — 10 порушень.
11 березня, 20:22