У ландшафтному парку на Полтавщині затримали браконьєра

ПОЛТАВА
22 березня, 08:21
У ландшафтному парку на Полтавщині затримали браконьєра

Станом на кінець березня в області діє нерестова заборона вилову риби на зимувальних ямах. Правоохоронці здійснюють профілактичні рейди.

Напередодні співробітники Полтавського рибоохоронного патруля затримали порушника в акваторії Регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський». Чоловік встиг «нарибалити» незаконними засобами 7 карасів сріблястих і щуку, знищивши таким робом ненароджених мальків.

Зазначається, що завдяки пильності патрульних вдалося зафіксувати браконьєра із сіткою на Кам'янському водосховищі поблизу села Світлогірське Полтавського району. Порушник завдав шкоди біоресурсам державі на суму 22,7 тисячі гривень.

«На затриману особу складено протокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Заборонене знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до відповідного рішення суду», — відзвітували у Полтавському рибоохоронному патрулі.

Між тим, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у Кременчуцькому районі правоохоронці вилучили 250 метрів сіток із рибою, однак порушники й досі на волі. Рейд відбувся в акваторії між селами Липове і Святилівка.

Читайте також:
Полтава
Нерестова варта водоймами області триває. Порушники продовжують виловлювати біоресурси, завдаючи чималих збитків природі.
13 травня, 14:56
Полтава
Поціновувач незаконної риболовлі завдав шкоди українським біоресурсам на 175 тисяч гривень. Йому загрожують штрафні санкції.
06 травня, 14:45
Кримінал
Під час розслідування встановлено, що посадовець відібрав у власників транспорт на суму 11 мільйонів гривень. Тепер він постане перед судом.
02 травня, 20:38
Полтава
Жадібність і бажання легкої наживи до в'язниці можуть довести. Порушникам нерестової заборони це доводять до відома вже після затримання.
15 квітня, 08:23
Полтава
В акваторії Кам'янського водосховища правоохоронці впіймали чергового порушника нерестової заборони. Подія сталася неподалік Кременчука.
01 квітня, 20:42
Полтава
За минулу добу в області зареєстровано 22 пожежі, 15 з яких — підпали на відкритій місцевості. Тільки у Кременчуцькому районі — 10 порушень.
11 березня, 20:22