Невиконані обіцянки Полтавської Зе-команди

ПОЛТАВА
28.08.2021, 19:57

Головний Центр надання адміністративних послуг біля Полтавської обласної державної адміністрації ще довго не працюватиме.

Про це повідомив кореспондент інформаційної агенції "Останній Бастіон", який навідався до розпіареного владою скляного комплексу.

Споруда загальною вартістю 75,1 мільйон гривень, зведена у рамках так званого Великого крадівництва будівництва, — стоїть порожньою.

Усередині неї до тепер немає жодного технічного обладнання та персоналу, тільки поодинокі непривітні охоронці.

Невиконані обіцянки Полтавської Зе-команди_1
Невиконані обіцянки Полтавської Зе-команди_2

Водночас службовці Полтавської ОДА, з якими вдалося поспілкуватися, не на камеру говорять, що вказаний ЦНАП мав запрацювати ще до 30-річчя відновленої незалежності України, але поки цього не сталося.

У чому причина такої затримки — самі чиновники не знають; проте фактом є те, що за 12 місяців після здачі в експлуатацію скляний комплекс і територія навколо вже подекуди потребують косметичного ремонту.

З цього приводу хотілося б спитати у головного "реформатора" області Олега Синєгубова:

«Коли ж пересічні полтавці зможуть нарешті отримати обіцяні Вами та Вашою командою адміністративні послуги без черг і хабарів чиновникам?».

Невиконані обіцянки Полтавської Зе-команди_3
Невиконані обіцянки Полтавської Зе-команди_4
Невиконані обіцянки Полтавської Зе-команди_5

Адже, як відомо, пресслужба Полтавської ОДА щотижнево звітує про різні "успіхи" обласної влади та "турботу" про мешканців нашого регіону (дивіться вище — прим. ред.), проте очевидно, що це тільки гра на публіку і не більше.

Ви, не шановні пани популісти та хапуги, або беріться за справу як слід, або пишіть заяву про відставку й поступіться місцем справжнім господарникам, які доводитимуть розпочате до логічного кінця.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що після того, як влада колективного Зеленського буде змита змінами, а "слуги" підуть на смітник історії, усім нам доведеться разом відновлювати Україну.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Жителі Гребінки відвідали могилу 38-річного В'ячеслава Лисенка, полеглого у битві за Донецький аеропорт 17 січня 2015 року.
вчора, 09:06
Синоптики попередили про погіршення погодних умов
17 січня, 15:15
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17 січня, 13:05
Саміт Росія НАТО, масштабна кібератака та продовольча криза в Україні
16 січня, 20:55
Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".
15 січня, 09:48
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33